bisiklet tasima rack'i (odunc vermek isteyen)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Arkadaslar selam :) sergimi izmire tasimak icin arac bulamadim, kendi arabamla tasiyorum. Hal boyle olunca bisikletime yer kalmadi :( arabanin arkasi fotograf dolu. Simdi sifirdan almak da istemiyorum, cunku aslinda hangar gibi bir arac benimkisi :D

o yuzden 1 seferlik kullanim icin bisiklet tasima rack'ini benimle paylasabilecek bir pedalsever var midir? :D

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Merhaba Bikergirl,
Ben varım ancak ben de Bursa dayım maalesef.
Konu güncel kalsın en azından diye yazayım dedim.Belki başka bir arakadaş görür.
Selamlar.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Ben de istanbul yarışına doğru istanbul da olacağım o zaman verebilirim ödünç eski bis bagajımı :)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
sagolun arkadaslar :) ataruh beycigim, aslinda bursa uzerinden gidecegim sanirim izmir'e.. eger bursaya kadar on koltukta getirebilirsem, sizden bir kac gunlugune odunc alabilir miyim?

Hakan Yazman kardesim, siz de sagolun :) ama sanirim istanbul yarisi ay sonu degil mi? ben o vakte kadar yola cikmis olurum sanirim (cumartesi sabahi saat 5-5:30 gibi yola cikmak niyetim :) )

Bugun Kackar'dan almayi dusundum bir tane, ama cok ucuz birsey degilmis maalesef :)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
rack dediğin şey arabanın arkasına bağlanan bisiklet taşıyıcıysa ben verebilirim..

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ama ama ama sen supersin :D :D :D

nasil yapalim? cuma gunu bulusmamiz mumkun mu? hem bir deneriz de :)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
tamam benim dersanem var zaten kadiköyde olucam.. sanada uyarsa kadıköyde buluşuruz kaçkarda buluşuruz..bide sanırım bişeyler eksik galiba bisikletini bağlayacak bi ip gibi bişey yanında bulundurursan senin için iyi olacaktır..ben arabapa hiç denemedim o yüzden eksikmi deilmi bilmiorm:eek: ..

yukardaki cümleler dengesiz gelmiş olabilir anlatmak istediğim şey; taşıyıcıda bisikleti tutan bi ip olup olmadığını bilmememdi sen yanında bi ip bulundur dedim yani:p ..

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@bikergrrl

Lafı bile olmaz.
Emrinize amade efendim.
Ancak başka sıcak gelişmeler var aşağıdaki mesajlarda.
Olur ya arkadaşın ki uymadı falan , uğrar alırsınız.
Ben yeşilden almıştım . Çok uygundu fiyatı ama. Belki marka model farkediyordur.

Selamlar.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@ataruh

sagolun varolun efendim :D biz bbaaggeettle birlikte cuma deneme sonrasi son durumu size bilahare bildiririz :) olmadi Bursa'da bir cayinizi icer devam ederiz :D