bisiklet sürmeyi bilmeyen biri ne marka bisikletle başlamalı

Tepki
0
bisiklet sürmeyi bilmiyorum..ama öğrenmek istiyorum.nasıl başlamalıyım.ve nasıl bir tarz bisiklet almalıyım.istanbul da ucuz bisiklet nerde bulabilirim..saygılar

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Katlanır bisikletle başlayabilirsiniz. Hem binmesi-inmesi kolaydır, sürüşü keyiflidir, hem de katlanabildiği için taşıması ve saklaması kolaydır. Model olarak Bfold 3'ü tavsiye ederim.

(link)

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
ucuz bisikletten kastınız nedir yani fiyat olarak soruyorum. 800-1000 tl civarı geotech marka bisikletler de alınabilir 500-750 arası da ya da gidip bir süpermarketten 250-400tl arası da. Kısaca bütçenize bağlı. Demek istediğim bir bütçe aralığı verirseniz daha kolay seçebilirsiniz bisikletinizi. Örneğin ben bisiklete binmeyi bilmeyen eşim için orta kalite 300 tl'ye 2. el bisiklet almıştım yıllar önce.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bir çin atasözü der ki.
"çan çini çoni çina çini çini çana çona"
anlamı şudur.
ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim.
yani bikere al tam al bidaha değiştirme.

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
Öncelikle belediyenin kiraladığı bisikletler ile sahilde sürerek binmesini öğrenin. Nasolda öğrenirken bol bol düşeceksiniz. Yeni alacağınız bir bisikleti öğrenirken düşünce çizip ona zarar vermeyin. Öğrendikten sonra bütçenize ve nerede süreceğinize göre uygun bir bisiklet alırsınız.