Bisiklet sürmekten en çok keyif aldığınız yer

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
Sevgili bf üyeleri,başlığın amacı
bisiklet sürmekten en çok hoşlandığınız yeri yazıp isterseniz orayı kısaca anlatarak,gitmeyi düşünen arkadaşlarımızı bilgilendirmektir.Ayrıca belki aynı rotaları kullandığımız ama tanımadığımız arkadaşlarla tanışma fırsatı yakalamaktır.
Ben Tunceli'de öğretmenim.Genelde Tunceli-Ovacık güzergahını kullanıyorum.Burası hem sakinliği hem muhteşem doğasıyla(her ne kadar ismi sıkça istenmeyen olaylara anılsa da),hem de yol boyu size eşlik eden Munzur nehriyle bisiklet sürmek için harika bir yer.İsteyene asfalt,isteyene toprak yolda bisiklet sürme keyfi yaşatan,arada tilki,tavşan,domuz,keklik ve abartmıyorum ayı(şaka sanmayın geçen sene iki yavru ayıyla karşılaştım) gibi vahşi hayvanlarla karşılaşma olanağı tanıyan çok güzel bir yer.Hem düz yollara hemde rampalara sahip.Özellikle ilkbaharda ki güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmiyor.Burası hakkında sayfalarca yazabilirim ama tanıtımı kısa tutuyorum gelip gezmek,görmek isteyen arkadaşlar varsa kapım açıktır her zaman beklerim.
IMG_1188.JPG IMG_1187.JPG IMG_1193.JPG IMG_1195.JPG IMG_1196.JPG IMG_1197.JPG IMG_1198.JPG IMG_1200.JPG IMG_1204.JPG IMG_1194.JPG

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@ÖzDi bende istteyim ama sivaslıyım anneannemler sivas divriğinin oğulbey köyünde :) yazın bisikletle gitme hedefim var bakalım bellki sizinde kapınızı bi tıklatırım ;) :D

• Beğen
Tepkiler: ÖzDi

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
@uğur ufuk
hemde nasıl anlatamam:)

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
@Ulaş Çavuşoğlu
gel dostum emin ol pişman olmayacaksın.
@BF Okuru
abi 1 tane fabrika vardı Munzur Su Fabrikası o da kapandı kapanacak.O kadar temiz ve el değmemiş yani.

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Trafiğin ve arabaların egzoslarından uzak ormanla iç içe olan riva , polenezköy , anadolu feneri yollarını seviyorum.

• Beğen
Tepkiler: ÖzDi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ÖzDi Eyvallah hocam teşekkür ederim eğer gerçekten zaman yaratabilirsem gelirim, bu arada İzmir e yolun düşerse her zaman beklerim bende

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
@BF Okuru
abi ailem İzmir de zaten.her yaz ordayım,geldiğimde tanışmak isterim.

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
@Canince
yol bisikleti için daha iyi ne olabilir ki :)

• Beğen
Tepkiler: Canince

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
en güzel yer henüz sürülmemiş yerdir :p şaka bir yana gerçekten şuanda en hoşuma giden yer kapıdağ yarımadası; ama gönlümde o kadar çok yer yatıyor ki buna sadece ''şimdilik'' diyebiliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: gokhantig ve ÖzDi