Bİsİklet sÜrerken kullanabİleceĞİm gps programlariyla İlgİlİ...

Tepki
0
İyi günler arkadaşlar... ben yaklaşık 4 aydır mtb sınıfı bisiklet kullanıyorum, genelde asfalt üzerinde kullanıyorum. Pek fazla daha taşa vurmadım kendimi :D sizden istediğim şey ise bisiklet sürerken kullanabileceğim bir gps programı, android telefon kullanan arkadaşlarımızın önerileri olursa ben onları denemek isterim, Ben 3-4 tane program denedim ama tam istediğim sonucu alamadım;
-ortalama hız
-max hız
-yaktığın kalori
-aldığın toplam yol

özellikle gps i aktif ettiğimiz ve programı çalıştırdığımız zaman duyarlılığı çabuk olan ve hemen aktif olan bir program biliyorsanız bana söylerseniz sevinirim...

(kullandığım programlar; sports tracker,endomondo pro,sports tracker pro, geo tacker)

Scudo

Mehmet Vidinli

Canyon RoadLite 6.0 - Van Rysel Edc Af 105
Tepki
353
İsim
Mehmet Vidinli
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
zaten en iyileri kullanmışsın.
ben Sports Tracker kullanıyorum. açar açmaz baglanıyor uyduya. anlık hızımıda görebiliyorum. haritada nereye gittigimide görebiliyorum.
nesini begenmediniz programın?

• Beğen
Tepkiler: Uğur Batur
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Runtastic android merket linki (link) gayet memnunnum

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Mapmyride Kullanıyorum memnunum.

Tepki
31
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kesinlikle strava'yı tavsiye ederim, hatta telefona yükledikten sonra performansınızı otomatik kendi sitesine yüklediği için bilgisayar başında çok daha detaylı takip edebilirsin.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
akılsız telefon sahibi olarak araya kaynayayım. merak ettim, bu programları kullanmak için nete bağlanmak gerekiyor mu?

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Map my ride uyduya bağlanmıyor .

Tepki
0
ya ben ilk kullandığımda çok güzeldi ama geçen gün açtım, gps bağlantısını da onayladım fakat 30 dakika sonra bağlandı :S ben de 30 dakikada baya yol katetmiştim, birden soğudum programdan :S

Tepki
0
@Mehmet Vidinli

ya ben ilk kullandığımda çok güzeldi ama geçen gün açtım, gps bağlantısını da onayladım fakat 30 dakika sonra bağlandı :S ben de 30 dakikada baya yol katetmiştim, birden soğudum programdan :S