Bİsİklet seÇİmİnde yardim edermİsİnİz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında alican bolat tarafından paylaşıldı.

1. alican bolat

alican bolat Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İyi günler arkaşlar ben bisiklet alacamda 3 bisiklet arasında kararsızım bu iştete yni oldugum için pek bu konuda bilğim olmadıgı için sizlere danışmak istedim

salcano-city-sport-24-hds
    bianchi-touring-613-md-28
    carraro-CR-RACE-12-FB

bu bisikletler hakkında bilği verirseniz sevinirim.ayrıca önerebileceginiz bisiklet varsa da iyi olur .

2. Bektaş Duran

Bektaş Duran Sram & Vasalları

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    salcano-city-sport-24-hds Aralarında En İyisi

3. kemal.bahadır

kemal.bahadır Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    benim görüşüm city sporttan yana.Bianchi modelini bence kafanızdan silin carraro belki kafanızı karıştırır.Bunun cevabıda sizde carraroda ön maşa yok daha ince lastikler hıza yönelik bir tasarım.Vites sistemi bilmediğim bir model o yüzden yorum yok.Diğer taraftada ön maşaya sahip salcano kaliteli kadro, bence çok hoş bir tasarım.Altus aktarıcı mevcut bence güzel bir bisiklet.Bütçeni biraz arttırabilirsen merida crossway 100d öneririm 790dolar civarında

alican bolat

alican bolat Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    peki carro sprtive 225 e ne dersiniz :?

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
PicsArt_09-19-07.54.51.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...