Bisiklet Secimi

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi pedallamalar 800-850 tl butcem var ve buna uygun sehir/tur bisikleti ariyorum İzmir Guzelbahcede oturuyorum ve bisikleti hep asfaltta kullanicam öncelikle baktigim modeller sedona 321 ve carraro sportive 225 fakat carraronun hidrolik disk fren olması beni korkutuyor ogrendigime gore bakimi zor ve maliyetliymis 225in rengine hayran kaldim ama hidrolik disk fren olmasi sedonayi bir adim one geciriyor sizce hangisini tercih etmeliyim ve ya sizin onerdiginiz modeller var mi? Simdiden tesekkur ederim.

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Hidrolik diskin adam gibi bakımlarıı yaparsan bırsey olmaz

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
disk fren bakımı zordur ama tutuşu gerçekten v frenden daha iyi ben v frenden soğudum 2 3 ayda bir pabuç değiştiriyorum sürekli eriyor fazlada kullanmıyorum bir ara yolda 2 ye ayrıldı sürtmeye başladı janta uzun yoldaydım zar zor gittim. . disk fren o kadar cabuk yıpranmaz bakımını ogrendıgnız zaman emınımki pişman olmazsınız bende öğrenicem bakımını disk frenli almayı dusunuyorum benımde bakımı konusunda ufak sıkıntılarım var ama bısıkletıcde ızler ogrenırız. :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şehirde sürecekseniz, yağmur su olmadıkça v fren işinizi görür. Baradine üç renkli pabuçlardan kullanan çoğu kişi memnun mesela, böyle bir ekleme yapabilirsiniz. Hem 1-2 kilo fazladan ağırlık demek olacak hidrolik.

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
Şehirde sürülen bisiklette hidrolik çok da gerekli değil ama olursa sana zararı olmaz diye düşünüyorum sadece bakımı biraz daha masraflı gibi duruyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@nevzat onurlu

Carraro Sportive 225 beğendiğim bir bisiklet olsa da, Sedona 321 bir adım önde görünüyor. Benim tercihim 321 olurdu.

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
321'de karar kıldım 850 tl gibi indirebilirsem alıcam bisikleti umarım memnun kalırım