Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MERT YILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. MERT YILMAZ

MERT YILMAZ Aktif Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR BİRKAÇ TANE 2. EL BİSİKLET BULDUM BİRİ AMOEBA HUSSAR BİRİSİ TREK KARAR VEREMEDİM DAHA VAR BİRKAÇ TANE AMA ONLARDAN DAHA CEVAP ALAMADIM BİSİKLETLER BUNLAR
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sahibinden-temiz-bisiklet-58467189/detay/ BİRİ BU 800 TL DİYOR AMA İNDİTTİREBİLİRİM
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...moeba-hussar-bakimlari-tamdir-57822152/detay/ BİRİDE BU 500 DİYOR AMA İNDİRİM YAPABİLİRMİŞ BİSİKLETLER BUNLAR SİZİNDE ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİSİKLETLER VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ !....

MERT YILMAZ

MERT YILMAZ Aktif Üye

Seviye:
    MERT YILMAZ

MERT YILMAZ Aktif Üye

Seviye:
  4. A.ÖZTÜRK

A.ÖZTÜRK Yeni Üye

Seviye:
    hussar ....

5. sokol yeşil

sokol yeşil Aktif Üye

Seviye:
    Trek in kadro boyu 22-23inç hussarın 16-16,5 .. aralarında büyük fark var gözden kaçırmış olabilirsin..

İlginizi Çekebilir

IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...