Bisiklet Seçimi

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar , bisiklet alanında yeni sayılırım ve size bir iki sizler için kolay sorum olacak.

Öncelikle ben şehir içi bisiklet alacağım , 26 ile 28 jant arasında fark nedir ? Kendimce söyle bir bisiklet buldum , nasıldır sizce ? link= (link) (fiyat olarak da bana uygun)

şehir içi kullanacağım birde ilçelere gitmek için (git gel 50 km )

yorumlarınızı eksik etmeyiniz , teşekkürler

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Kağan Bey öncelikle foruma hoşgeldiniz. Gönlünüzce vakit geçirmenizi dilerim. Eğer Denizli li iseniz hemşeriyiz buarada :) 28'' şehir bisikletleri genelde şehir içinde ulaşım sağlamak, turlar yapmak, spor yapmak amaçlı bisikletlerdir. Bağaj kısımları vardır. Yanınızda eşya bulundurup taşımanıza imkan verir. 26'' mtb lere göre daha ince ve büyük lastiklidir. Düz yolda sizi yormaz biraz daha hızlı ve performanslıdır. Eğer Denizli de şehir içinde ve yakın ilçelere gidip gelebilmek için size en uygun bisiklet 28'' Şehir/ tur bisikleti modelleridir. Link ini verdiğiniz bisiklet sizin için uygun bir bisiklet bence işinizi görebilir düşüncesindeyim. Ayrıca sitede görmüşsünüzdür Salcano nun city sport modelleri var aynı kategoride özellikle city sport modelleri sizin tarzınızdaki kullanıcılar için çok tercih edilen modeller. Eğer farklı marka ve modelleri de görmek istiyorsanız Carraro nun sportive serisine de bir göz atabilirsiniz. Genel olarak söylediğiniz bütçe civarında en çok tercih edilen modellerdir. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek

B.Konak

Üye
Tepki
94
Bisiklet
Trek
Merhaba Kağan Bey,

Geçtiğimiz yaz benimde sıfır olarak aldığım ve memnuniyetle kullandığım bir bisiklete bakıyorsunuz.
Geçen yıl City Sport 50 adıyla çıkan model bu yıl City Fun adıyla piyasada.
Kadro boyunu doğru seçtiğiniz takdirde sizi asla üzmeyecek bir bisiklettir.
Doğru bir serviste kurulduğu sürece salcano ürünleri binicilerine sorun çıkarmadan yollarına devam etmektedir.
En kısa sürede bisiklet keyfini doyasıya yaşamanızı dilerim.
Merak ettiğiniz kısımlarda yardımcı olmak dileğiyle,

Tepki
0
@ Ömer Karan ; teşekkür ederim :) Denizlili değilim , üniversiteden dolayı buradayım. Tam bisikletlik şehir :) pamukkale olsun , antik kentler olsun vs. bisiklet mesafesi uzaklıkta olması iyice cezbetti beni bisiklet almaya. Verdiğim linkteki bisiklet gerek tasarım , gerek fiyat olarak uygun geldi bana.Ayrıca o Carraro markasını da inceleyeceğim,teşekkür ederim :)

@ B. Konak ; teşekkür ederim :) o kadro boyuna dikkat edeceğim