Bisiklet seçimi yardım !!!

Tepki
1
Bisiklet
Focus
Merhaba arkadaşlar

İlk kez bisiklet alıcam tecrübem çok yok 3 gündür araştırma yaptım uşak' ta yaşadığım için bazı istediğim markalarım servisi bulunmamakta bu da beni kısıtlı bi tercih yapmamı sağlıyor . Bisikleti genelde şehir içinde kullanıcam bazı bisikletlet araştırdım bu bisikletler hakkında bana bilgi verebilirmisin veya buna benzer özellikte tavsiye edebileceğiniz modeller varsa sevinirim, birde v fren ile disk fren arasındaki fark nedir hangisini seçmem lazım bilgi verebilirsen sevinirim teşekkürler.

Salcano
(link)

Salcano
(link)

Carraro
(link)

Salcano
(link)

salcano citysport 27 hds resmi sitesinde göremedim acaba yok mu artık ?

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Öncelikle merhaba aramıza hoşgeldiniz. Fren seçimi konusunda bisikletinizi çamurda,sulu ortamda kullanıcaksanız hidrolik disk daha iyi bir seçim olacaktır. Fakat kuru yerlerde kullanıcaksanız v fren hem ekonomik hem pratiktir. Salcano city sport 27 hds kendi sitesinde eski model olmasından dolayı kaldırmışlardır ama bazı yerlerde kalmış olabilir. Yeni modeli city sport 10 zaten sizinde paylaştığınız gibi bütün parçaları aynı. Tavsiye olarak city sport 10 başlangıç için güzel bir tercih olacaktır.

Tepki
1
Bisiklet
Focus
yarıdımız için teşekkürler cisty sport 27 hds görünüş olarak city sport 10 dan daha hoş geldi bulabilirsem onu almayı düşünüyorum eğer aralarında fark yoksa .

Tepki
1
Bisiklet
Focus
teşekkürler . farklı bir model tavsiyede alabilirim bu aralar kafam çok karışık bi türlü karar veremedim city sport görünüşü çok hoşuma gitmedi o yüzden kararsızım .

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Görünüş önemli diyorsanız Sedona 331`e bakabilirsiniz ama 24 vites ve fiyatı daha yüksek.(link)

Tepki
1
Bisiklet
Focus
@Emre GÜLEN

evet sedona daha hoş duruyor ama bulunduğum şehirde sedona servisi yok herhangi bi sorun olduğunda sıkıntı çıkaracak servis olsa zaten bu modellere bakmıcam direk sedona alıcam hem kalite hemde kadro görünüşleri güzel .