Bisiklet Seçimi yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Sarcan tarafından paylaşıldı.

1. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano Astro 291 29''
    herkese merhaba bu bisikleti almayı düşünüyorum sizin görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir 29'' hoşuma gidiyor bütcem 800-900 tl arasındadır salcanoyu alırsam ilerde hidrolik disk frene cevireceğim
    Boyum : 1.85
    Bacak Boyum : 87
    Yaşım : 16
    sizce kadro boyu 21 büyükmü gelir tam uyan 20 de
    Yardım eden herkese teşekkürler :)

2. coskun ozen

coskun ozen Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    slm Onur,bende yeni başlıyorum bu işe ve bir MTB almayı düşünüyorum ,sen aldınmı bu bisikleti nasıl memnunmusun almadıysan aldığın bisiklet hakkında yorumun nedir kardeşim,paylaşırsan sevinirim :)

Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kardeşim ben daha almadım ama bunu alıcağım gibi cünkü başka seceneğim yok gibi bu fiyata 29'' benim alan arkadaşım var çok memnun https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=110341 konyadan kargo ile almış resimleri felan çok açıklayıcı bende bunun siyah yeşilini almayı düşünüyorum :)

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...