Bisiklet Seçimi Yardım :)

Tepki
0
İsim
Abdullah
S.A arkadaşlar
500-600 liralık bisiklet bütçem var
Yazın İzmir Muğla Antalya falan yapmayı düşünüyoruz.
Ve memlekette toprak yolda falan kullanabileceğim sağlam bi bisiklet almayı düşünüyorum.
Bisikletle şu ana kadar ilişkim yazın şehir içinde sürmekti bundan sonra değişcek :)
bisiklet terimlerine falan herşeye yabancıyım.
şimdi alıp yaza kadar antreman yapmayı düşünüyoz
ayrıca ekipmanlar max kaç lira tutar :)
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Scudo

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
Yazın uzun turlar yapmayı düşünüyorsun, ben senin yerinde olsam bütçeyi biraz daha arttırıp seni uzun süre idare edicek birsey alırdım :)

• Beğen
Tepkiler: wenom

Envar.451

Üye
Tepki
4
İsim
İbrahim BOZKURT
Benim de yaklaşık 800 lira bütçem var. Daha çok şehir içinde kullanacağım. Ama arada bir arazide de kullanabilirim. Boy 178. Bu arada yeni konu açmayıp direk buraya geldim bi sıkıntı olmaz herhalde. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim :) .

Bu arada benim düşündüğüm bisiklet (link) bu vatandaş... :)

(link) Forumda gördüm bir bakayım dedim. Çok da hoşuma gitti. Sizce salcano mu bu mu?

Tepki
0
İsim
Abdullah
Ah biraz daha çıkabilsem işte :)

İki sene falan idare etse yeter bana sonra iyi bişey alabilirm anca:)

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
kardeşim carraronun yada bianchinin tur bisikleti serilerine bakabilirsin. ikinci ele göz atmanı da tevsiye ederim. carraro sportive 224 kullanmıştım, biraz ağır sayılabilir ama giriş seviyesi için çok ideal diyebilirim ve ben 600 tl den satmıştım ekipmanlar ile beraber.

Envar.451

Üye
Tepki
4
İsim
İbrahim BOZKURT
(link) bu fiyata kadar çıkabilirim. Bi tavsiyede bulunun lütfen. en fazla 899 a daha başka daha iyi ne olabilir?

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Bence bu kadar çok değişim yapmadan da senin işini görecek bir bisiklet çıkabilir ortaya sen gene de başka bisikletlere de bak :)

Envar.451

Üye
Tepki
4
İsim
İbrahim BOZKURT
Önerileriniz için teşekkürler. btwin mi salcano mu size göre, siz olsanız hangisini seçerdiniz? ve hangi modeli?

Envar.451

Üye
Tepki
4
İsim
İbrahim BOZKURT
Çok teşekkür ederim öneriniz için sağ olun. Bakalım kısa sürede almayı düşünüyorum. Bi karar versem :)

-Ertuğrul

Aktif Üye
Tepki
149
@Envar.451
Decathlonun "ömür boyu garanti" seçeneğini de gözardı etmemek gerek.Btwin derim ben yine de siz bilirsiniz.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Btwin rockrider 500 kullanıyorum. Sana tavsiyem şu olur. Öncelikle tur için kullanacaksan buna uygun bisiklet almalısın. Her dağ bisikleti tur bisikleti olmaz. Onun için iyi araştırma yapmalısın. Burada yapılmış öneriler var. Eğer günübirlik tur yapacaksan rockrider 500 al hiç düşünme derim.