Bisiklet Seçimi Sedona 910 hakında yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Melih N. Maviler tarafından paylaşıldı.

1. Melih N. Maviler

Melih N. Maviler Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ağustosta btwin rr 500 aldım ve onu 750 teleye satıyorum bu paranın ustune biraz daha koyup 910 | SEDONA BİSİKLET almayı dusunuyorum tavsiye ve önerilerinizi beklıyorum daha iyi ve daha uygun bir bisiklet öneriniz varmıdır yardımcı olursanız mutlu olurum.

Melih N. Maviler

Melih N. Maviler Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar yardım edecek yokmu seceneklerimin arasına 920 de ekledim üst seviye daha iyi olur ama aradaki farka deyermi yardımcı olun

3. Coolcaptany

Coolcaptany SEDONA_910

Adı:
    Tolga
    Mrb valla bende 910 düşünüyorum ama yardım eden ya da bisiklet hakkında yorum yapan bulamadım açıkçası

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
upload_2017-5-5_23-19-21.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...