Bisiklet Seçimi Sedona 910 hakında yardım

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Melih N. Maviler tarafından 6 Aralık 2014 tarihinde paylaşıldı.

1. Melih N. Maviler Yeni Üye

Arkadaşlar ağustosta btwin rr 500 aldım ve onu 750 teleye satıyorum bu paranın ustune biraz daha koyup 910 | SEDONA BİSİKLET almayı dusunuyorum tavsiye ve önerilerinizi beklıyorum daha iyi ve daha uygun bir bisiklet öneriniz varmıdır yardımcı olursanız mutlu olurum.

Melih N. Maviler Yeni Üye

arkadaşlar yardım edecek yokmu seceneklerimin arasına 920 de ekledim üst seviye daha iyi olur ama aradaki farka deyermi yardımcı olun

3. Coolcaptany

Coolcaptany SEDONA_910

Adı:
    Tolga
    Mrb valla bende 910 düşünüyorum ama yardım eden ya da bisiklet hakkında yorum yapan bulamadım açıkçası

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_9-55-33.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...