Bisiklet Seçimi Konusunda Yardım...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cihan Akyol tarafından paylaşıldı.

1. Cihan Akyol

Cihan Akyol Yeni Üye

Değerli Forum Üyeleri,

Bir süredir şehir bisikleti arıyorum. Forumdaki kıymetli bilgiler doğrultusunda birçok şey öğrensem de, tecrübem olmadığı için sizlerin görüşlerine ihtiyacım var.

Genel olarak başlangıçta Anadolu Yakası Sahilyolu'nda haftada 2-3 kez 20-30km'lik turlar yapmak amacıyla bir bisiklet arıyorum. Bisiklet için bütçem 1500-2000TL arasında. Yaptığım araştırmalar beni aşağıdaki 4 bisiklete yönlendirdi. Tabii seçenekler beklediğimden çok daha fazla çıktığı için kafam çok karışık. Örneğin TREK'lerin fiyat-performans açısından artık bekleneni vermediği konusunda bir görüş birliği var sanırım.

Görüşleriniz ile bana yardımcı olabilirseniz beni mutlu edersiniz.

1. Fuji Absolute 1.3
    2. Specialized Sirrus Elite Disk 2013
    3. Merida Crossway 300 – 2013
    4. Giant Escape 1D

2. Yiğit Varlık

Yiğit Varlık Yeni Üye

Seviye:
    Mosso Smd Acera da düşübebilirsiniz,şu anda kullanıyorum ve donanımları tatmin edicidir. fiyat olarak da daha uygun; peşin alımda 1070 'e indiler.ağırlık açısından da güzel.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...