bisiklet seçimi için yardım edermisiniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Samet Demirtaş tarafından paylaşıldı.

1. Samet Demirtaş

Samet Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar.ben ilk defa böle iyi bir mtb almayı düşünüyorum.bir tane bisiklet buldum işte uygun olarak babam 5 ay sonra doğum günümde alıcam dedi .bende o zamana kadar bisiklet arıyorum.zaman nasıl geçicek hiç bilmiyorum.kafayı yerim heralde :) neyse bisiklet bu bunun dışında ayda 110 tl taksit seçeneğiyle veya daha ucuzda olabilir :)önereceğiniz bisikletler varsa onlarda olabilir.evet benim size dediğim şu bisiklet.

WHISTLE - MIWOK 1161 D sizce bu iyimi yoksa daha iyileride varmı ? önerilerinizi bekliyorum.

İlginizi Çekebilir

bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...