Bisiklet seçimi ( 600 TL )

Tepki
1
Merhaba arkadaşlar yeni bir bisiklet almak istiyorum .. Bütçem en fazla 600 TL Kullanım alanım ise , bazen düz olmayan çukurlu yollarda çoğu zamanda normal yolda boyum 1.60 civarı kendi kafamda düşündüğüm modelleri size söyleyeyim ;

1- Salcano Astro 241 SV - (link)

2- Salcano Citysport 24 SV - (link)

Ve sizin önerilerinizi bekliyorum..

Şimdiden teşekkür ederim :) Saygılarımla...

Scudo

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
150
Bisiklet
b'Twin
ben 241 sv kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ederim bence bu bisikleti al geri kalan paranla da matara, kadro korucuyu falan alırsın

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Aslan

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Bianchi Discovery, vadeli fiyat 640 TL'ye satıyolar. Peşin %10 indirim desek 600 bütçe yeter. Şimdiden hayırlı olsun...

• Beğen

enginekizkuyu

Aktif Üye
Tepki
80
Sıfır takıntın yoksa şayet forumdan veya 2.el sitelerden çok az kullanılmış ihtiyaçtan satılan bir çok bisiklet var.Hemde senin link verdiğin bisikletlerden baya üst derecede :)

• Beğen
Tepki
1
Bianchi almayacağım Turgay Arkadaşımın verdiği bisiklet güzel duruyorr varmı başka önerileriniz. ?

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
salcanoya oldum olası ön yargiliyim arkadasin dediği gibi 2ci el daha üst seviye bulabilirsiniz forumda yada sedona borla tavsiye ederim 630 peşin fiyatı geçen hafta arkadasa aldık

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşımda bu bisikletten var... Bisiklet daha 1.5 aylık.... 500 tl ' ye satıyor... 780 tl dir bunun normalde satış fiyatı... Eğer düşünürseniz bana mesaj gönderin ancak kargosu size aitttir saygılarımla...
Aşağıdaki bisikletin aynısıdır
http://i56.tinypic.com/2lca3v8.jpg

serdar-c

Üye
Tepki
12
Ben carraro 419 aldim gayet memnunum.gayet basarili.fiyati 600-640 arasi.tavsiye ederim

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
bende 212 hd var. soyledıgın fıyata bulabılırsın sanırım. bı bak ıstersen. ben memnunum. 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yaratmadı...

karatag

Aktif Üye
Tepki
46
Uşakta bayii olan markalara bak. Sedona yokmuş ama 600e bulabilirsen sedona 711v al, yoksa da ben borla aldım gayet memnunum. Gidebileceğin kadar yakında bir ilde servisi varsa internet üzerinden satın alabilirsin.

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
sevgili kardeşim
öncelikle iline laf etme
uşaklı değilim

ikincisi alacağın bisiklet anında 2. el olacak
o sebeple
9 nolu mesajdaki bisikleti bir değerlendir

Tepki
0
yeni başlık açmak istemedim benim de bütçem 500 lira falan ve ben de bisiklet almak istiyorum. 23 yaşındayım ve bisiklet sürmeyi bu yaz öğrendim. bisikletten hiç anlamam. sade düz siyah bir model istiyorum. olmazsa olmazım budur benim öyle sarı, mavi falan hiç sevmem. ayrıca yokuş çıkmak için falan ideal vites nedir arkadaşlar onu da söylerseniz çok sevinirim. bu benim ilk mesajım forumda, herkese merhabalar..