Bisiklet Seçimi 1

yok2504

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar selamlar foruma yeni üye oldum ben bilmezdim bisiklet bu kadar çok sevilen ve üzerine düşülen bir konuymuş google da aramaya başlayınca anladım bisiklet konusunun hacmini.

konuyu açmamdaki amacım bisiklet seçiminde tecrübeli kişilreden yardım almka yeni bir bisiklet alacağım almamdaki amaç şudur; ben masabaşı işinde olan bir insanım sabahtan akşama kadar masa başı iş yapıyorum bu stresle birlikte fazladan göbekte getiriyor yanında ben bisiklet binmeyi seven biriyim fakat son 5 senedir bir bisikletim yok en son arkadaşıma hediye etmiştim bisikletimi ve şimdi hem spor amaçlı hemde zamn geçirmek için, işten geldikten sonra bisikletime atlayıp 10-15 km yapıp evime gelmek istiyorum kendime nasıl bir bisiklet almalıyım.
maddi açıdan çok iyidurumda olduğumuda söyleyemeyeceğim bisiklet için ayırabileceğim fiyat 100-150 TL dir.

önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Soyledıgınız fıyat aralıgında malesef kı bır bısıklet oneremeyız :( O fıyattakı bır bısıkletten cok fazla verım beklemeyın, kı o fıyata bısıklet olur mu bunu bır dusunmek lazım evvela...
Bıraz daha para bırıktırıp almanızı onerırım, aceleye gerek yok, bır ıkı ay arttırın paranızı en azından 750 mılyonunuz olsun guzel kalıtelı bır bısıklet onerelım, hem sız yorulmadan sporunuzu yapabılın hem de zevk alın, bısıkletınız gozunuzu de oksasın :)

melih3576

Daimi Üye
Tepki
137
Verebileceğiniz miktar çok az biraz daha biriktirmelisiniz.Yada çevrenizde 2. el satan varsa sıkı bir pazarlık yapmalısınız..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
750 YTL biraz yüksek bir bütçe olabilir. Ancak alacağınız bisiklette dertsiz tasasız ulaşım veya spor + eğlence sağlamak istiyorsanız bütçenizi en azından 2'ye katlamalısınız.

Şöyle anlatalım, en azından aluminyum kadrolu, sadece önde amortisörü olan, çift katlı jantları olan bir model bakın.

yok2504

Üye
Tepki
5
önerileriniz için teşekkürler üzerinde biraz daha düşüneyim