Bisiklet satmak

Dongtaes

Aktif Üye
Tepki
76
İsim
Arda A.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Turuncu snake sizin mi? Benim 5. Sınıf karne hediyemdi, harika bir bisikletti.
Maalesef, değil :). Güzel bir bisikletmiş siz diyince fark ettim.
Rica ederim hocam. Osloya selamlar. 450 Nok alti vergisiz olan norvec paketlerine yuzde yirmibes vergi koymuslar kiniyorum onlari buradan.
Stavanger'den aldım ben. Artık bir ilişiğim yok ama iyi vergi bindirmişler.

• Beğen
Tepkiler: halil halil
Scudo

Jixic

Üye
Tepki
0
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba bilinçsizce yol bisikleti almam üzerine bel ve boyun ağrısı yaşıyorum kron rc2000 bisikletimi değerinde bir yol bisikleti ile takas etmek istiyorum bunu sağlayan bisikletciler var mıdır varsa isimlerini yazar mısınız teşekkürler.

Daunterm

Üye
Tepki
19
İsim
Mustafa Yıldıra
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhabalar, Konya'da sıfır ve kutusu açılmamış Mosso Legarda 2121 MDM V bisikletimi satabileceğim herhangi bir yer var mıdır?

Binerim diye aldım fakat iş saatlerim ve işimin uzaklığı sebebiyle çok az binebileceğim. Bu yüzden kurdurup değerini düşürmek istemiyorum. 0 fiyatının 300₺ altına satıyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?

By chow

Daimi Üye
Tepki
404
İsim
Mehmet
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar, Konya'da sıfır ve kutusu açılmamış Mosso Legarda 2121 MDM V bisikletimi satabileceğim herhangi bir yer var mıdır?

Binerim diye aldım fakat iş saatlerim ve işimin uzaklığı sebebiyle çok az binebileceğim. Bu yüzden kurdurup değerini düşürmek istemiyorum. 0 fiyatının 300₺ altına satıyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?

Burada ilan işleri nasıl bilemem ama popüler olan satış sitesini zaten sizde biliyorsunuz. Yardımcı olamadım ama yazmak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Daunterm

Daunterm

Üye
Tepki
19
İsim
Mustafa Yıldıra
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Teşekkür ederim. Burada maalesef konu başlığı ve ilan açamıyorum. Ama dediğiniz gibi yaptım belki buradan da bir yardım gelir diye düşündüm.

• Beğen
Tepkiler: By chow