Bisiklet şarkıları projesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında birolb tarafından paylaşıldı.

1. birolb

birolb Üye

Adı:
    birol bostancı
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Selamlar. Arkadaşlar bisikleti daha çok nasıl sevdirebiliriz diye düşündüm aklıma müzik geldi. Bisikleti ve bisikletlilerin sorunlarını anlatan içinde empati barındıran şarkılar yazıp bestelemek ve bu şarkıları gitarla yada stüdyo aranjesi ile mix master edip , tunecore gibi platformlardan dijital müzik sitelerinde yayınlatmak. Müzik insanlara ulaşmanın güzel bir yoludur. Burada bulunan müsizyen arkadaşlar bu konuda çalışmalar yapmaya var mısınız?

İlginizi Çekebilir

hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...