Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Bisiklet şarkıları projesi

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde birolb tarafından 24 Ekim 2016 tarihinde paylaşıldı.

1. birolb

birolb Üye

Adı:
    birol bostancı
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Selamlar. Arkadaşlar bisikleti daha çok nasıl sevdirebiliriz diye düşündüm aklıma müzik geldi. Bisikleti ve bisikletlilerin sorunlarını anlatan içinde empati barındıran şarkılar yazıp bestelemek ve bu şarkıları gitarla yada stüdyo aranjesi ile mix master edip , tunecore gibi platformlardan dijital müzik sitelerinde yayınlatmak. Müzik insanlara ulaşmanın güzel bir yoludur. Burada bulunan müsizyen arkadaşlar bu konuda çalışmalar yapmaya var mısınız?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-7_22-27-39.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...