Bisiklet sadece güneşli günlerin dostu mu ?

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne sıklıkla ve ne amaçlar için kullanırsınız?Yoksa sizde yazdan yaza kullananlardan mısınız? :eek:ha: Kış gelince bodruma kaldırıp bisikletinizi çürümeye bırakır mısınız? :eek:

Scudo

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kadar belli etmee :D

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
en son dün kullandım, bugün dışarı çıkmadım.
yolda buzlanma olmadığı sürece dışarı çıktığım her gün kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: yoğurtcu

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal sana Mert kardeş! Aynen devam :)

Tepki
1.359
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Yüz felci olmak istemem. Gezmek isteyene çok kaliteli termal ekipman şart..

• Beğen
Tepkiler: sezer_57

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
En çok yağmurda sürmekten keyif alıyorum desem:)

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ulaşım ve gezi ağırlıklı olmak üzere 4 mevsim kullanırım. Bodrumda uzun süre bekleyen tek bir bisikletim oldu (askere gitmem haricinde), o da pabucu dama atılmış olan eski bisikletimdi. Onun da fazla beklemesine dayanamadım, tekrar çalışır hale getirince ihtiyacı olan birine verdim.

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tebrikler Mahden, yağmurda sürmek en keyiflisi bencede tabi virajlarda dikkatli olmak gerekiyor :)

Bende öğrenciyim ama parttime işlere gidiyorum bisikletimle.Kışın yapılan etkinlikleride kaçırmıyorum.Bisiklet sürmemek için soğuk bahane ise bir kat fazla giyiniyorum yinede çıkıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Tyler

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Kisin sogukta bisikletmi sürülür ya, bir de soguktan bisiklet belki zarar görür sonra bir de onunla ugras. En güzeli yazin günesli havalarda süreceksinki tadini cikartacaksin. :)

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bisikletin gerekli bakımını ve temizliğini yaptıktan sonra bisiklet neden zarar görsün ki hem kış geldi diye bisikletin güzelliklerinden faydalanmamazlık edemem ben şahsen.Yazıktır günahtır yea :mlk:

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
eksi 17 derecede, hafif karda (700*32 tekerle), buzlanmış yolda (bir keresinde düşmüştüm) yağmur altında, senenin 360 gününde (5 gününde ciddi kar vardır) kullanırım. Öyle tatlısu, keyfekeder bisikletçilikte değil. İşe giderim, işten gelirim, alışverişe giderim, ziyarete giderim. Benim bisikletçiliğim gardrop bisikletçiliği değil. Sözde bisiklet kullanmam özde bisiklet kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: Ufuk Altınkaynak

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet sadece sahilde yazın keyif yapmak için kullanılmamalı yaşam tarzı haline gelmeli...Sizde bisikletin hakkını verenlerdensiniz.Alkışlar Mehmet Bey'e :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@murat cömez

soğuk ne zarar verebilir?
benim bisiklet 7/24 dışarıda duruyor, üzerinde branda örtülü olsa da branda buz tutuyor soğuk günlerde.
yumruklayarak brandadan buz kırmak zorunda kaldım bisikletin üstünü açarken bir kez :) maşa zaten sert çalışıyor, yaylı giriş seviyesi bir model. sanki biraz daha sertleşmişti. maşa performansındaki düşüş dışında sorun hissetmedim eksi derecede bile.

• Beğen

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
geçenlerde bisiklet bakımdayken bir kaç işimi halletmek için çarşıya gittim 4 saat kadar oradan oraya yürümek zorunda kaldım ve mahvoldum, farkettim ki yürümeyi unutmuşum ayaklar evrim geçirmiş, o derece bisiklet.:)

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kışın bisiklet kullanmayanlar formlarından acayip düşecekler kondiksiyonun 'k' sini bile unutmuş olacak hamlaşmış vücutları yazın geldiğinde o birikmiş kilolarıyla ve çürümüş bisikletleriyle kalacaklar ne yazıkki. :D

@aliburak
Bana da öyle oluyor walla bisikletimi bırakıp biyere gireceğim zaman ayaklarım yere basınca bi afallıyorum nasıl yüründüğünü unutuyorum o derece :D :D

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Ufuk A

tek spor bisiklet mi :) spor salonuna da gidebilirler, trainer ile bisikletlerini de kullanabilirler, kondisyon bisikleti de kullanabilirler...

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mert C.

Saka yaptim arkadaslar ya, ben de kisin sürüyorum, bisiklete tabiki soguktan kardan sudan birsey olmaz.

NOT: @Mert, yeni almak istedigin havali masayida öyle buzun altindami tutacaksin?

NOT: @UFUK, her bisiklet bodurumda durmayla cürümez. Ayrica Cürüme tehlikesi olan bisikletler icin spray satiliyor, kisin üzerine püskürtüyorsun cürümeyi önlüyor. Yag gibi birsey ama yag degil. ;)

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
Soğuktan şikayet edenleri Mersin'e davet edeyim, 4 mevsim tam bisikletlik, şaka değil daha dün şort ile bisiklet sürdüm :) . En soğuk günde 2 kat giymek yetiyorda artıyor bile.

• Beğen