Bisiklet önerisi 1000tl

Tepki
1
İsim
Furkan Sevinç
Öncelikle merhaba arkadaşlarım abilerim yaşım 16 liseye gidiyorum okulum 2 km mesafede ve otobüs yo minibüs yok bu yüzden yazın okula bisikletle gitmeye karar verdim. yazın 10 yıllık eski bisikletimi yaptırdım ve yazınbaşlarda 4 km gibi bi yol yapıyordum yazın sonra bu 5,10,20ye kadar çıktı gerçekten bu spordan çok zevk aldım şuanda okullar başladığından sadece okula gidip geliyorum ve bisiklet cidden yoruyor her tarafı pas içinde mağlum eskiliğinden dolayı o yüzden bu zevk aldığım sporu kaliteli bi bisikletle yapmak istiyorum okul günleri günde 5 km haftasonu ve tatillerde ise günde 30-60 belki daha fazla bile yol yapmak istiyorum oturduğum il İstanbul, benim oturduğum yerde yollar asfalt aşırı kaliteli değil ama aşırı tümsek çukurda yok yani, yüzde 90 kısmını asfalt gideceğim günlük 60 kmyi görebileceğim daha az yoran bisiklet almak istiyorum 2. elde 800 credikartıyla 1200 tlye kadar bütçem var eğer çok kaliteli derseniz 2. elde bütçem 1000 e kadar çıkabilir. başlarda açılan forumlardan karar vermek istedim aklımda bi kaç tane var ancak cidden bisiklet seçimi çok sancılı bi süreç o kadar çok marka model tür varki çıkamadım içinden bu yüzden siz tecrübeli arkadaşlarım/abilerim den bu konuda yardım istiyorum

Scudo

TolgaU

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Tolga
Selam aratma kısmına "1000 TL" yazarsanız 7 sayfa konu çıkıyor onlara bi bakın, aradığınızı bulamassanız konu açın.
İyi forumlar.:)

asa.png

Tepki
1
İsim
Furkan Sevinç
o 7 ilanın bi kısmı 2012 de açılmış konular kalanları ya mtb olduğu için türüme uymuyor yada şartları benle aynı değil ben bütün 1000 tllik forumları okuduktan sonra konu açtım teşekkürler.

Scherwin

Aktif Üye
Tepki
287
İsim
Scherwin
Bisiklet
Carraro
Carraro Sportive 224 (vFren) veya 225 (Diskfren) amacınıza ve bütçenize hizmet edebilir. 225 'i için sıkı bir peşin indirimi ile alabilirsiniz kanımca.

Selamlar...

Utku D

Üye
Tepki
74
Bisiklet
Kron
Şu yakışıklıya da bak derim :) (link)

MadHart

Üye
Tepki
20
İsim
Enes
Bisiklet
Cube
Beyler n11 de sadece 8 tane kaldı ev arkadaşıma aldık bi tane donanım olarak güzel geldi fiyatına oranla çok iyi bisiklet tavsiye ederim fiyatı 949 tl şuanda

Salcano astro HD 26 linkde koyayım :) (link)

İnceledim biraz Güzel bisiklet değerlendirin derim . Yeni Başlayanlara gidebilecek güzel bi bisiklet.

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
forumda bir arkadaşımız merida crossway 20v'sini satıyordu.sanırım 950 istiyordu.biraz pazarlıkla 900 civarına alınabilecek iyi bir bisiklettir aklında bulunsun.

• Beğen
Tepkiler: caner1405

samettanoglu

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Samet
Bisiklet
Focus
@furkansevinc Kron TX250 alabilirsin :harika:
tam da fiyatların düşme zamanı. Sirkecide Efor bisiklete bakmanı tavsiye ederim. İyi bir pazarlıkla fiyatı baya aşağı çekerler;)

Utku D

Üye
Tepki
74
Bisiklet
Kron
@furkansevinc Kardeşim ek olarak şuna çok dikkat et yoksa sakatlık ihtimali ve kaza yapma olasılığın yüksek aman diyim (link)

Furkan NARİN

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Furkan N.
Bisiklet
Bianchi
@furkansevinc En sonki satılık ilanıma bakabilirsin. Ama tabi 1000tl bütçen var ise daha iyilerine yönelebilirsin. Şuanda satılıkta olan benim başlangıç bisikletiydi çoğunlukla turlarda kullandım. Halada kullanıyorum turlarda. :) Satma sebebim ise yol bisikletine geçecek olmam. Bence alüminyum kadroya göre gayet normal bir fiyat istersen düşünebilirsin. ;)

Tepki
1
İsim
Furkan Sevinç
Gerçekten önerileriniz için teşekkürler ancak dağ bisikletini tercih etmeyeceğim gibi gözüküyor çünki benim kafamdaki turların yüzde 90 95lik kısmı zaten asfalt yolda 180/boyunda ve 87 kilo olduğum için bide mtb alırsam ciddi yorulma sıkıntısı olabilir o yüzden şehir bisikleti ve yol bisikletlerine bakıyorum bu haftasonu yada önümüzdeki haftasonu Unkapanı eminönüne gideceğim ve her bisikletçiyi tek tek gezeceğim herkezden tek tek yorumunu alıp bisikletimi seçerim ona göre satın alıcağım bisikleti seçerim şuan aklımda 0 mosso yol bisikleti 0 bianchi slr 400 yol bisikleti 2. el triban 3 yada 2. el sedona 601 var ama tabiki sirkeci Eminönü unkapanını gezerken hangi bisiklete aşık olacağım belli olmaz ama sanırım 0 alacağım hem taksitle daha hızlı ve daha rahat alırım hemde boy konusunda sıkıntı yaşamam çünki 2. el güzel ama boyumdan büyük bişey bulursam kendimi tutamam alırım biliyorum kendimi önerileriniz için çok teşekkür ederim artık bidahaki konumu bisikleti almış şekilde turlarımı yaparken açarım umarım :)

• Beğen
Tepkiler: samettanoglu