Bisiklet ne zaman alınmalı?

Onur07

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
2013 modeller bisikletçilere gelince 2012 model bisikletleri birazda olsa ucuza alabilirsin bide peşin alırsan indirim oluyor ;)

Şimdiden hayırlı olsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Ömer ÇARPAN
Scudo

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
hey Allah'ım öğlen ikindi mi :D :D Bence aralık-ocak en uygun olduğu vakit neden diye sorarsan Hem arkadaşın dediği gibi 2013 modeller gelir.Hem de bisiklet sezonu kışın durgunlaşır.Hava şartlarından dolayı.Bu benim görüşüm ama birazda doğruluk payı var yazın günde 40 müşteri geliyorsa kışın günde 10 müşteri anca gelir

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
ben israr ediyorum, ikindiden evvel aldin aldin.

bisiklet almak icin en ideal zaman kasim ayinda baslar, ocak 15 dedi mi biter. alacagin bisiklet ise bir onceki yilin ise hesapli olur. misal 2013 almaya kalkarsan, bekledigin indirimi alamazsin. bu biraz da satici ile girecegin dialoga bagli. para bende efendi benim havalarinda gidersen unutma adamin en azindan yuz bin liralik bir yedek parca yatirimi vardir ki, senden kazanacagi uce bese ukalalihin yuzunden bakmaz bile ya da suna bi ders vereyim der olmayacak bir bisikleti alir cikarsin dukkandan. ikindiden evvel demem de su o belirtilen aralikta hava erken kararir ve eve bisikletle donmeye kalkarsan soguk ve karanliga kalirsin. ama pekala, sezon ortasinda da ucuza bisiklet almak mumkundur.

Tepki
2
Denizli de yaşadığım için bu markaların bayilerindeki fiyatlar bisikletin kendi sitesindeki fiyatlardan daha yüksek. En azından normal fiyatlara düşürtebilirsem bana yeter. 2013 modelleri ile arasında aman aman bir fark olmazsa eski modellere de bakabilirim.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
icine sinen modeli al, ucuzdur kotudur diye dusunme. orda begen, burda fiyat soralim. bura ucuz ise ben kargolar gonderirim sana. sen gonlunu fetheden bisikleti sec sadece.

• Beğen
Tepki
2
@omerbahadir

Yaşam Bisiklet varmış daha görmedim internetten araştırdım. Carraro,Salcano,Sedona' nında satıcısı olarak görünüyor.

Tepki
13
@omercarpan

borla, 419, 417 yok onda ama tavsiyemdir arada git uğra yanına serviste oraya gidiyorum sağolsun hiç sorun çıkarmadı Hüseyin abi. Eğer evin de yakınsa servise bu 3 modelden seç derim servis de önemli bir konu ;)

Tepki
2
@omerbahadir

Bisikleti netten sipariş versem. Garanti konusunda Yaşam Bisiklet ilgilenir mi acaba?

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet Levent

sesli güldüm arkadaş yaaa :D

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Herkese merhabalar. Malum sezon sonuna geliyoruz. Bisiklet alım satım piyasasında yavaştan bi durulma seziyorum bu benim fikrim tabiki. Yol bisikleti almanın eşiğinde biri olarak tabiki diğer bisikletler içinde geçerli olmak üzere fiyatların en düşük olduğu zamanları merak ediyorum ? sanırım benim gibi bir çok arkadaşımız merak ediyordur bu zamanları :)

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
yol bisikletini bilmem de orta seviyeli dağ bisikleti için tam zamanı bu günler. (ucuza) aldım ben mesela :D

• Beğen
Tepkiler: murat aslan

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@Orhanalkaya
anlıyorum peki şubat civari değilde şubat gelmeden ne bileyim kasım sonu aralık başı gibi de şimdiye nazaran ucuz olur mu ? ya da şöyle söyleyeyim kışa yaklaştıkça fiyatlarda sürekli bir düşüş söz konusu olur mu ? :)

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
@murataslan

olucağını zannetmiyorum açıkçası,bisiklet piyasasını bir sporcu olarak günü gününe takip etmeye çalışan biri olarak o aylarda pek bir indirim olmaz anca araba da olur :)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Murat bey servisteki kadrom gelir gelmez satacağım alıcısı hazır.

2050 TL fiyatı olan carraro crx 2012'yi 1700 tl peşine alabiliyorum.

Bu ay ve önümüzdeki 3 ay fiyatlarda peşin fiyata ciddi indirimler olacaktır.