Bisiklet montajı

medenizme

Üye
Tepki
0
merhaba,

internetten bisiklet sipariş etmeyi düşünüyorum (salcano ng 600). geldiğinde montajını kendim yapabilir miyim? içinden bir kurulum kitapçığı çıkar mı mesela?

deniz

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Geldiğinde montajını kendin yapmaman gerekir. Bisikletin ilk montajı yetkili servis tarafından yapılır, aksi bir durum bisikletin garanti dışında kalmasına neden olur.

Ancak Cankut arkadaşın ne demek istediğini sanırım tercüman aracılığı ile anlayacağız :).

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Burada zaten sorun yok. Problem, sizin yapmadığınız bir üretim hatasını da üretici kabul etmeme hakkına sahip olacak eğer montajı siz yaparsanız.

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
HArbi yaa CAnkut adamım sen ne demek istedinn, ilk yorum olarak okuduğumda noloo ya dedim, kim ne yapıoo:D ilginçsinis valaa:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşım bisikletciye götür o yapar demiş yani :

arkadaşım demiş eğer sen bu bisikleti toplamaya kalkarsan belki usta dahi olabilirbilirsin ama üretim hatasınıda yetkili servis kabul etmez garantiyide boşa çıkarır demek istemiş halil abi gibi demişki ne gerek var niye kasıyosun yetkili servis kursun sen sonra eksik biyer görürsen belki ellersin ama belli etmeden demiş yani senin gözünün önünde o bisikleti toplasın senin içine sinmez ise müdahale edersin demiş

nede güzel demiş bu kadar yazı yazmamış

-*saygılarımla*-

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@cankut2115 hala ne demek istediğini kendi anlamamış düşünüyor sanırım

Ayrıca bisikleti internetten satın alıp sonra onu nasıl servise götürebiliriz ki kutuyu hayal edin kamyonet lazım neredeyse

Tepki
2
İsim
Fyrkan35
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Yaparsın ama çoğu şeyin ayarı bozuk geliyor fren vites vs ve bunlar bayabi karmaşık ayrıca kutunun içerisinden hiç kurulum kitapçığı çıktığını görmedim(yetkili serviste çalışıyorum)
@cankut2115 hala ne demek istediğini kendi anlamamış düşünüyor sanırım

Ayrıca bisikleti internetten satın alıp sonra onu nasıl servise götürebiliriz ki kutuyu hayal edin kamyonet lazım neredeyse
Bisikletin markasının yetkili servisine gidip durumu anlatarak teslimat adresini oraya girebilirsin

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Yaparsın ama çoğu şeyin ayarı bozuk geliyor fren vites vs ve bunlar bayabi karmaşık ayrıca kutunun içerisinden hiç kurulum kitapçığı çıktığını görmedim(yetkili serviste çalışıyorum)

Bisikletin markasının yetkili servisine gidip durumu anlatarak teslimat adresini oraya girebilirsin
Masallah demeden duramayacagim.
Ilk verdiginiz cevabin sorusu tam 17 sene önce yazilmis. O kisi ise 7 Temmuz 2007 de kayit olmus ayni gün bu konuyu acmis ve kimseye cevap vermeden de 11Temmuz 2007 de yani 4 gün sonra formu terk etmis. Bu cevap simdi kime verildi?

ikinci cevabin sorusu ise 2015 de gelmis ve yine aradan 9 sene gecmis. Bu cevabi da kime verdiginizi cok merak ediyorum. Bu kisinin de son foruma girisi 25 Ocak 2022 yani 2 senedir buda foruma ugramamis.

Yetkili servis de caliyiyorum demissiniz, belki cevaplar baskalarinin isine de yarar diyorsunuz ama inanin bu cevaplar artik demode oldu forumda binlerce defa yazildi.