Bisiklet Milli Takımı Kampa Girdi

Konu, 'Bisiklet Federasyonu Bisiklet Kulüpleri' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

 1. Bisikletli Gezgin

  Bisikletli Gezgin Onursal Üye

  Kayıt:
  3 Mart 2011
  Mesajlar:
  3.867
  Beğeniler:
  4.895
  Şehir:
  Altındağ, Ankara
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Bisiklet Milli Takımı Demirkazıkta Kampta

  [​IMG]

  Bisiklet Milli Takımı teknik direktörü Suat Torgay, fizik ve kondisyon kampı için Demirkazık'a geldiklerini ve iyi bir kamp dönemi geçireceklerini söyledi.

  Büyük Erkekler Milli Takım'ın fizik kuvvet ve kondisyon kampının 21 Aralık 2011 – 03 Ocak 2012 tarihleri arasında Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde yapılacağı ve teknik kadro ve sporcularla birlikte kafilenin 19 kişi olduğu belirtildi.
  Torgay, fizik kuvvet ve kondisyon kamplarının her yıl yapılmakta olduğu ve bu yıl Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ni tercih ettiklerini söyledi.

  Suat Torgay iyi bir kamp dönemi geçirmeyi umduğunu belirterek hedeflerinin 2012 yılında yapılacak olimpiyat yarışlarına hazırlanmak olduğunu belirterek, "3 sporcumuz olimpiyat vizesi aldı. İlk olimpiyatlara ise bisiklet dalında 1972 yılında 1 sporcuyla katılmışız.
  Şimdi ise 3 sporcu ile katılacağız. Dolayısıyla bisiklet sporunun ülkemizde gelişmekte olduğunu artık söyleyebiliriz. " dedi.

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ise yaptığı açıklamada, "İlimize gelen Bisiklet A Milli Takımı daha önce üç defa Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde kamp yaptı.
  Bisiklet A Milli Takımı'nı tesislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
  Milli takımlarımıza her türlü imkânı veriyoruz ve bundan dolayı milli takımların ilimizi ve kamp merkezini tercih etmelerinden dolayı da çok mutluyuz.
  Bisiklet Milli Takımı'na önümüzdeki sezonda yapılacak uluslararası turnuva ve şampiyonalarda ve olimpiyat yarışlarında başarılar dilerim." dedi.

  21 Aralık 2011
   
 2. ademyener

  ademyener Aktif Üye

  Kayıt:
  15 Aralık 2011
  Mesajlar:
  170
  Beğeniler:
  147
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Whistle
  Seviye:
  Vay be nerden nereye bir takım şeylerin bu denli gelişmesi ve olimpiyatlara katılmamız gerçekten onur verici her ne kadar yavaş ve uzun bir zaman alsada.Paylaşımınız için teşekkürler.
   
 3. Kudret Kurtcebe

  Kudret Kurtcebe Onursal Üye

  Yaş:
  60
  Kayıt:
  10 Ocak 2009
  Mesajlar:
  33.122
  Beğeniler:
  43.635
  Şehir:
  istanbul
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...