Bisiklet Milli Takımı Kampa Girdi

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bisiklet Milli Takımı Demirkazıkta Kampta

(link)

Bisiklet Milli Takımı teknik direktörü Suat Torgay, fizik ve kondisyon kampı için Demirkazık'a geldiklerini ve iyi bir kamp dönemi geçireceklerini söyledi.

Büyük Erkekler (link)'ın fizik kuvvet ve kondisyon kampının 21 Aralık 2011 – 03 Ocak 2012 tarihleri arasında Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde yapılacağı ve teknik kadro ve sporcularla birlikte kafilenin 19 kişi olduğu belirtildi.
Torgay, fizik kuvvet ve kondisyon kamplarının her yıl yapılmakta olduğu ve bu yıl Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ni tercih ettiklerini söyledi.

Suat Torgay iyi bir kamp dönemi geçirmeyi umduğunu belirterek hedeflerinin 2012 yılında yapılacak olimpiyat yarışlarına hazırlanmak olduğunu belirterek, "3 sporcumuz olimpiyat vizesi aldı. İlk olimpiyatlara ise bisiklet dalında 1972 yılında 1 sporcuyla katılmışız.
Şimdi ise 3 sporcu ile katılacağız. Dolayısıyla bisiklet sporunun ülkemizde gelişmekte olduğunu artık söyleyebiliriz. " dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ise yaptığı açıklamada, "İlimize gelen Bisiklet A Milli Takımı daha önce üç defa Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde kamp yaptı.
Bisiklet A Milli Takımı'nı tesislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
Milli takımlarımıza her türlü imkânı veriyoruz ve bundan dolayı milli takımların ilimizi ve kamp merkezini tercih etmelerinden dolayı da çok mutluyuz.
Bisiklet Milli Takımı'na önümüzdeki sezonda yapılacak uluslararası turnuva ve şampiyonalarda ve olimpiyat yarışlarında başarılar dilerim." dedi.

21 Aralık 2011

Scudo

ademyener

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Whistle
Vay be nerden nereye bir takım şeylerin bu denli gelişmesi ve olimpiyatlara katılmamız gerçekten onur verici her ne kadar yavaş ve uzun bir zaman alsada.Paylaşımınız için teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tarih çok eski,

2012 olimpiyat bisiklet birincilikleri ise aşağıda

(link)