Bisiklet kurulumu hakkında

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Arkadaşlar istanbuldan bisikletimi aldım ve bursaya evime getirdim. Ürünü bikeandoutdoor dan aldım ve kurulumu evde yaparsın dedi. Sizce garantide sorun çıkar mı ? Gece gece bisikleti çıkardım bekliyorum.

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletin marka modelini bildirirseniz ve garanti kagitlarini incelerseniz daha dogru bilgi alirsiniz.
Ben internetten Mosso 2670TB Acera aldim. Kendim kurarim diye planlarken, garanti kapsami icin yetkili servise kurdurmam gerektigine dair firma notu cikti kutudan. Mecburen distrubitor Umit Bisikletin Bodrum'daki servisini buldum, bisikleti ambalajinda goturdum. Hatta motorsiklet servisi olarak daha yogun olduklari icin biraz ozensizdi. Arkadasa "sen kagitlari kasele yapman gereken kismini yap ince islerini bana birak" dedim hallettik isi...
Eger servis kasesi olmazsa bazi firmalar garantiyi kabul etmeyebiliyor...

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Güldal

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi kitapçıkta yetkili servise yaptırın diyor. Yarın gidip en iyisi servise yaptırmak.

• Beğen
Tepkiler: suat akman

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Oğuzhan YAVUZ

Niye sildiniz ki Oguzhan Bey?
Hepimiz bildigimiz, tecrube ettigimiz, elimizden geldigi kadari ile yardimci olmaya birarada paylasip gelismeye calisiyoruz bisiklet dunyasinda. Boyle tekrara dusmelere, silmelere gerek yok bence. Ne guzel iste bu saatte bile herkes kisa surede birbirine yardimci olmaya calisiyor :)