Bisiklet kullanan insanların can güvenliğinin olmaması

Tepki
50
İsim
Sefa
Bisiklet
Diğer
Evet bu gün bir kaza geçirdim; kırmızı ışıkta sola sinyal vermeyen alkollü bir sürücü patinaj çekerek aniden sola dönmeye karar verdi ve yan/arka kısımdan bisikletime çarptı. At sineği gibi yapıştığım yerden kalkıp olayı fotoğrafladım. Polisi aramama rağmen olay yerine bile intikal etmedi, aracın içindeki iki kişinin sonradan ben 155 yönlendirmesini beklerken yanıma gelip sürücünün sarhoş olduğunu zaten halihazırda aranmasının/sabıkasının olduğunu eğer polise gidersem sonumun iyi olmayacağını söylediler(155 yönlendirmesi bitene kadar başımda beklediler). Maalesef can güvenliğimi sağlamayacak, kaza geçirdiğim olay yerine gelmeyecek, beni mobeseden izleyecek bir güvenlik teşkilatına güvenemedim. Triban 500 için gereken arka jantı nereden bulacağım nasıl alacağım hiç bir fikrim yok. Aranızda fikir vermek isteyebilecek kişileri sabırsızlıkla bekliyorum. Ailemden maddi bir gelirim şuan için yok, günlük 60 lira yevmiye ile plaj garsonluğu yapıyorum tek ulaşım aracım bisiklet olay Balıkesir/Burhaniye'de geçiyor.

Decathlon'a daha detaylı bir mail attım, tedarikçi olduğu için ama jant yok sitede.

Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Gecmis olsun :(

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi