Bisiklet klüpleri için

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İyi akşamlar ben, Büyükçekmece civarında oturuyorum 16 yaşımdayım 3 ayda 4000 kilometre kadar yol yaptım, günde ortalama 50 kilometrede tutmaya çalıştım hep, şu aralar havalar soğuduğu için en az 15 kilometre yapmaya gayret ediyorum.Yakınlarımda katılabilceğim bisiklet turu ya da bisiklet kulübü var mı?Ben araştırdım pek bir şey bulamadım.Yaşım daha küçükken bir şeylere başlamak istiyorum bisiklette en güzel seçenek olarak göründü.Sizce istanbulda katılabilceğim bir kulüp var mı?

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Yol bisikleti mi kullanıyorsun?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Dağ bisikleti 2.10 lastik var üstünde black jack

atilla bisiklet takımıda beni almayabilir hem uzağım hemde onlar baya iyilermiş

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@AtakanSakin

mutlaka seviyeleri vardır öyle düşünme :D ama bütün kulüpler uzak ya bitane avrupa yakasına şart :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Evet Atilla hocam ve ekibi iyidir ama onlarda senin yaşında pek farklı değillerdi şimdiden eğitimlere başlaman gerekli sen bir git konus

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Emre Keleşoğlu
Kesinlike avrupa yakası çok boş kaldı bisiklet konusunda
@Yücel Dk
Dediğim gibi evim çok uzak ama en yakın zamanda gitmek istiyorum

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Yaşın çok iyi fazla zaman kaybetme bende 14-15 yaşlarımda başlamıştım gecen seneye kadar aktif yarış koştum bu sene ygs-lys kafa yediriyor..

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yücel Dk
O zaman ben en yakın zamanda görüşmeye gideyim dediğin gibi yarış olayı ilgimi çekiyor doğrusu ama kendime güvenemiyorum o konuda yani iyi olduğumu düşünüyorum ama güvenemiyorumda :D

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Büyükçekmece Yeniay Spor Kulübü ve Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulübü olarak 2 adet kulüp var şu an. Yeniay kapandı diye biliyorum, eskiden oradaydım. Emin değilim ama, bakmak lazım.
Şu an İhtisas kulübü oldukça aktif olarak çalışıyor. Faaliyetlerini vs. planladılar. Fakat bildiğim kadarıyla dağ bisikletine yönelik pek bir çalışma yok. Tanıdığım herkes yol bisikleti kullanıyor ve faaliyet programında da sadece yol yarışları var. Yarın sabahtan da bi antrenmanımız var hatta.

O nedenle, senin pek de işine yaramaz sanırım bunlar.

Atilla bisiklet takımı ise sporcu yetiştirme işini bıraktı diye biliyorum. Bi araştırın onu.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Gökhan Toros

Anladım ben yine yarın Atilla bisikleti bi ararım belki bir şeyler çıkar yol bisikleti almadığıma azda olsa pişman oldum şuan

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Merhaba bende 18 yaşındayım üniversite öğrencisiyim dağ bisikleti kullanıyorum istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz bisiklet klüp varmı (atilla bisikleti biliyorum en yakın zamanda üsküdara gidicem)

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
@Gökhan Toros

İnsanları yanlış yönlendirmeyelim. Büyükçekmece Bisiklet Kulübü (kuruluş adıyla Büyükçekmece Yeniay Spor Kulübü) "resmi olarak" bisiklet branşında tescilli ve 2010 yılından beri aktif bir spor kulübüdür. 2014 sezonu içinde yarışlara katılan sporcularımız vardır. Halledilmesi gereken yönetimsel meseleler sebebiyle bir süredir faaliyet ve planlamada bulunamamaktadır hepsi o.

(link)
Kapandığı da nereden çıkmıştır merak etmekteyim. Ne kadar meraklıyız kulüp kapatmaya.. Yeni kulüpler kurulsun, var olan kulüpler güçlensin, faaliyetler, paylaşım artsın, çorbada bizim de tuzumuz olsun diye düşüneceğimize..