bisiklet klubü konusunda birazcık yardım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
şimdi olay şu 10 senedir yelken sporuyla prof olarak uğraşıyorum ve ikinci bir spor olarakta mtb sınıfında yarışlara katıllamk istiyorum bir bisikletim var imzmdaki gibi bir bisiklet biliyorumspor yapmayı antreman şartlarını bir milli takım sporcusuydum ama bu sene üniversite sınavı için ara verdim o yüzden 2013 senesinde daha takıma seçilmedim ilk ayak yarışına girmedim... sorum şu mtb sporcussu olarak istanbulda hangi klüp en iyisidir hangi klüp daha çok başarılı sporcular çıkarıyo antrenör sıkıntıları varmı belli bir kriterleri varmı yaş kilo boy vs vs vs gibi para sıkıntım yok sporu benden %100 destek her türlü spora biraz bana yardım olursanız biraz aydınlanmış olup bir karar vermek isterim

şimdiden kolay gelsin
Pamircan Yetginer

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hmm eklemeyi unutmuşum 7 yaşında yelken sporuna başladım 1995 doğumluyum hayatım spor yaparak geçti yanı anlıycağınız...

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
İstanbul'da Atilla Atay var . Genelde yol bisikletçileri var ama MTB'de ne durumdalar bilmiyorum . Bir görüşmenizde fayda var . Sizi yönlendirirler .

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar tüketseler bilgi değilde neyin ne olduğunu anlatabilecek birileri arıyorum

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Cem Unden

mtb de var ve aktifler adam tam bir bisiklet hastası altunzadede yerleri adliye nin yanın da aslında ist deysen senin yerinde olsam gider birinci elden ona danışırım ehli bu konuda