Bisiklet kılıfı hakkında

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Forma yaptırmaya benzer bir organizasyon ile yine forum logolu olacak şekilde bisiklet kılıfı yaptırmayı düşünür müsünüz? Ev içinde veya balkon gibi yerlerde bisikleti tozdan çizilmelerden korumak için çok işe yarar fikrindeyim forma ile ilgili iletişim burada canlı iken paylaşmak mantıklı geldi.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: pilot
Scudo

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Mantıklı fikir aslında. Piyasadaki ürünler bence pahalı. Uygun fiyata gelirse yararlanmak isteyen çok olacaktır.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Vallahi ben uygun fiyata katlanır bisikletim için bir taşıma çantası isterim.

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
26 dan 29 a standart 3 boy hesaplamak kolay ama katlanırlar için nasıl optimize ederiz bilemedim. Katlanır bisikleti olanlar foto ve ölçü bilgisi parlaşırsa ben zaman ayırırım.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Valla arkadaşlar geçen ay motor brandasının altına lastik diktim (bildiğiniz don lastiği) alttan sarıp iyi tutsun, rüzgardan uçmasın diye. Bugün de ayna kısmı yırtılmıştı orayı diktim tamir ettim. Kullandığım dikiş makinası anneannemden kalan çok eski bir makina. Dışarıya yaptıracaksanız bilemem ama eğer kendiniz yapmaya kalkarsanız çok da zor değil dikiş kısımları benden söylemesi. :)

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Ortasına fermuar dikilirse katlanır için de uygun olabilir. Mesela fermuarı kapatırız katlanır koyarız, açarız standart bisikleti koyarız. Böylece farklı kombinasyonlar yerine tek çeşit olmuş olur. 29 a göre ayarlanır fermuar kapanınca yarıya düşer yada 3/1 oranında azalarak katlanırlar için uygun olur. Münasip noktalara da taşıma çantası olması için kuşak dikilir isteyen taşır isteyen muhafaza eder.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Fazlasıyla mantıklı olabilir. Fiyat da güzel olursa +1 yazın beni de hocam.

mguler_43

Üye
Tepki
36
Bisiklet kılıfı için ne gibi bir malzeme kullanabiliriz acaba? Benim de aklımda böyle bir şey var. Branda ya alternatif

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Polyamid veya nylon kumaş şeklinde malzeme bilgisi var, fiyat aralığı 70-100 tl . Omuz askısı gibi bişi eklemek gerekiyor bence.

ddr

Üye
Tepki
79
İsim
Veli Alper
Bisiklet
Sedona
Balkonu kendine yurt edinmiş bisikletim için düşündüğüm bir üründü. Burdan çıkarsa ne alâ, direk alır kullanırım.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
Uygun fiyatlı iyi bişey olursa şuan ihtiyaç duymasam da alırım.

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Valla bana acil lazım böyle bir şey. Yol(cx) bisikletimi balkonda muhafaza ediyorum, çok tozlanıyor. Ayrıca balkonda çamaşır falan asılırken deyilebiliyor, duvara sürtüp ciziliyor vs.
Tahmini fiyat ne olur acaba?

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Teşekkürler. İlgili mesajı gördüm fakat algıda seçicilik devreye girmiş algılamamışım. 50 lira civarı olsaydı algılardım sanırım :p

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Kocabaş
İnternetten satiş yapan firmaların fiyatlar bunlardır, 2m kumaş ve 150 cm fermuar için bence de yüksek, yaptıralım fikri de bu yüzden var. Haklısınız 40-50 tl kabul edilebilir fiyatlardır. Forumda konuya ilgi var yaptırılabilir.

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Forma fiyatı 50 tl iken sizce kılıfında 40-50 tl olması mümkün mü daha doğrusu üretici açısından imkan dahilinde olabilir mi?

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
Toplu bir sipariş ile yaptırmaklazım. Atla deve değil ya. Formaya öncelik edenler buna edebilir.

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Muhtemelen giyim standartlarında tekstil kullanmayız. İşçilik de daha ucuz olur. Üzerinde grafik uygulama şart değil. Biraz aceleci davranıp bayram dönüşü kendime 2 tane yaptırıcam , bilgi paylaşırım. 15-20 adet arasında pisarişin fiyatını çıkartmak niyetindeyim. Paket sipariş vererek ürettirmek daha ekonomik olur.

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
decathlondan almıştım 50-60 lira cıvarıydı. memnunum yağmurda baya başarılı.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
yapılırsa ve fiyat 50 tl altınkalırsa 3 adet için hevesliyim.