bisiklet kilidi önerisi lütfen!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında emel özdemir tarafından paylaşıldı.

1. emel özdemir

emel özdemir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    arkadaşlar yeni bir bisiklet aldım okula onunla gidip geliyorum fakat bir bisiklet kilidine ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum :)

2. Alpay Giray

Alpay Giray Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Benim kullandığım kilit şu klasik anahtarla açılan içi ince bir zincir dışı plastik olandan. Gayet de işe yarıyor bence :) Ama illa çok iyi birşey alcam diyorsan motor kilidi al :D

3. emre durel

emre durel Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  4. perizag

perizag Aktif Üye

Seviye:
    u kilit dedikleri kilitler genellikle daha saglam oluyor . Bisikletini calmaya gelen kisi kerpeten vb bir aletle kilidi kesemiyor . Elektrikli biseyler kullanmasi lazim , o kadar da degil :) Uygun olsun diyorsan da hirdavat dükkanindan kalin zincir alip asma kilitle de yapabilirsin . Disina da hortum taktirirsin ki kadroyu cizmesin :) Asma kilit ne kadar saglamdir o konuyu bilemem .

İlginizi Çekebilir

cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...