Bisiklet kask testleri

Scudo
Tepki
2
Bisiklet
Tern
Sayfa artık Bell'in sitesine yönleniyor ve hata veriyor. Bell'in tüm bisiklet kasklarını görmek için şu linke bakabilirsiniz:

(link)

Tepki
2
Bisiklet
Tern
@Tolga Çelebi

Forumda benim gibi kask testi arayanlar olursa, boşuna URL çabasına girmesinler istedim :)

Test linki öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@James Starley@Barış TURAN

Yani kask testi yok ki zaten url'de basınca linke Bell sayfasına yönlendiriyor. Kask testlerini bende merak ederdim ama verdiğiniz link Bell'in reklamı gibi bir şey olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

kaan0513

Üye
Tepki
12
İsim
Kağan UĞURLU
Bisiklet
Sedona
Kask tabiki önemli ancak bir konu hakkında düşüncemi belirtmek isterim. Bisiklet kasklarını motor kaskları ile kıyasladığımda bende çok kalitesiz ve dayanıksızmış gibi bir algı oluşuyor. Bu durumun 1. sebebi kafamı tamamen sarmaması, düştüğün zaman kafamın açıkta kalan kısmı çok fazla olmasıdır. Hatta fullface ile yarım kask tartışması çok fazladır. Güvenlik açısından bu tartışmanın galibi de her zaman fullface olmuştur ki bisiklet kaskını bu klasmanın içine nasıl sokabiliriz? Kasksız bisiklet üzerine binmememe rağmen, saydığım sebepler itibari ile bisiklet kaskları bana pek güvenilir gelmemektedir.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@kaan0513
Bisiklet kasklari yolda en az DH paarkurlarinda kullanilan fullface kaskalri kadar güvenlidir. Tabiki kaskin dogrusu ve iyisi kulanilirsa.