bisiklet kardeşliği

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Bu haftasonu Çeşmealtı dönüşü yolda zinciri kopan Özhan'ı yürütmek kuzeni Onur'a düştü.Bende fotoğrafladım.(sağda Özhan,solda Onur)(link)

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
insanın basına gelmesini istemediği en son olaylardan biri herhalde .gecen yaz bizde aynı sekilde ismailin attırıcısının kırılması sonucu aynı sekilde sürmüştük bisikleti tam rampaları çıktık bayır asagı gidecegiz bu seferde ismalin lastik patladı ve yürümeye devam.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
büyükada da kiraladığım 3700 ün kopmuştu zinciri yapmaya çalıştım kendimce yapamadım:D kiraladığım yere gidene kadar salıyorum kendimi inişlerde, çıkışlarda inip yürüyorum..komikti:D ve bi o kadarda sinirlerim bozulmuştu.. .allah kimsenin başına vermesin ..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
:) Güzel fotoğraf. Ben de yorulan kuzenimi Unkapanı'ndan Eyüp'e kadar itmiştim :)...

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
evet baya zor bır durum kuzenımı cesme cevre yolu cıkısından karsıyaka ya kadar oyle getırmek zorunda kaldım kı onu cekmeden oncede 30 km hızla gıderken bır tasın ustunden gecıp lastıgımı patlatmıstım.
O gun her ne kadar klubum ve kuzenımıde alarak radara cıkmayı planlayıp cıkamasakta ksk ye gıdene kadar cıkmıs kadar oldum :)

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
çok tanıdık geldiler yaa :D
sanki benim önümde gidiyolardı bütün otobanda :D
şaka bi yana süper bi gündü ;)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
nuri abinin dediği anlattığı kadar kolay değildi ama insanın başına herşey geliyor bizde ıhlaraya gittik dönüştü bayan arkadaşın ayağı sakatlandı ve yaklaşık 50 km sırtından iterek yürütmeye çalıştık ama çok zor bir durum

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
bu durumlarda bayan olmak süper oluyor kanımca :) centilmenlik gereği eşim bunları yapacak sanırım:) allah zincir atması vemesin? çok geçmiş olsun.