bisiklet için kullanmadığınız aksesuar malzemelerinize talibim

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

merhaba,
    bisiklet sporuna henüz çok yeniyim. konya`dan otobüsle eskişehir`e getirdim bisikleti. otogardan tramvaya binerim hesabı gece yolculuğu yaptım, sabah 5.30 gibi ilk tramvayda büyükdere`ye kadar bisikletimle beraber yalnız seyahat ettim. sağolsunlar problem çıkarmadılar.
    okula gelip giderken ve sıklıkla geceleri bisiklet kullaniyorum. bisikletimin hiçbir aksesuar malzemesi yok, kilidi hariç. bazen delilik yapıp karanlık, araçların dahi geçmediği yollara sapıyorum, sonra eve döndüğümde aptallıgıma kızıyorum. farım dahi yok, çamları insan sanıp korkuyorum filan -gülmeyelim yalnızlık kötü bir şey- piyasayı araştırdım, bütçem kısıtlı olduğundan teker teker almak durumundayım tüm bu temel malzemeleri; far, kask, heybe, jel kılıf, zil..
    decathlon`dan alışveriş yaparım hesabı sanal kartıma fazlaca miktarda para yüklemistim ama o da ne, on ödemeli kart kabul etmiyorlar..
    uzun lafın kısası ben zaten kullanmıyorum şunu bunu, su öğrenci kardeşime hayrına vereyim derseniz güzel olur tabii :) ama uygun fiyatlı tekliflerinize de açığım bu temel aksesuarlar konusunda. teşekkür ederim şimdiden.

İlginizi Çekebilir

3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-1-21_18-12-42.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
IMG_20160426_172107.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...