bisiklet için kullanmadığınız aksesuar malzemelerinize talibim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba,
bisiklet sporuna henüz çok yeniyim. konya`dan otobüsle eskişehir`e getirdim bisikleti. otogardan tramvaya binerim hesabı gece yolculuğu yaptım, sabah 5.30 gibi ilk tramvayda büyükdere`ye kadar bisikletimle beraber yalnız seyahat ettim. sağolsunlar problem çıkarmadılar.
okula gelip giderken ve sıklıkla geceleri bisiklet kullaniyorum. bisikletimin hiçbir aksesuar malzemesi yok, kilidi hariç. bazen delilik yapıp karanlık, araçların dahi geçmediği yollara sapıyorum, sonra eve döndüğümde aptallıgıma kızıyorum. farım dahi yok, çamları insan sanıp korkuyorum filan -gülmeyelim yalnızlık kötü bir şey- piyasayı araştırdım, bütçem kısıtlı olduğundan teker teker almak durumundayım tüm bu temel malzemeleri; far, kask, heybe, jel kılıf, zil..
decathlon`dan alışveriş yaparım hesabı sanal kartıma fazlaca miktarda para yüklemistim ama o da ne, on ödemeli kart kabul etmiyorlar..
uzun lafın kısası ben zaten kullanmıyorum şunu bunu, su öğrenci kardeşime hayrına vereyim derseniz güzel olur tabii :) ama uygun fiyatlı tekliflerinize de açığım bu temel aksesuarlar konusunda. teşekkür ederim şimdiden.

Scudo