bisiklet için kamera

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
arkadaşlar ben bir süredir bisiklet gezilerimi kameraya almaya çalışıyorum
telefonu kaska bağlamak falan gibi komik yollarda denedim ama bugün
gezerken süper bir alet buldum ilginizi çekeceğini düşündüğüm için buraya
yazmak istedim gerçi benim bütcemin üstünde ama çok başarılı buldum

(link)

fiyatı 1300 ytl civarındaymış

• Beğen
Tepkiler: Orkun Oskay
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bir ay kadar önce Çağrı'yla bu kameranın muhabbetini yapmıştık :). Ancak yüksek fiyatı yüzünden hayallerimizin bir parçası olarak kaldı. Kendini saygıyla anıyoruz halen :D.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
yanılmıyorsam beverly'de aynı kameradan bahsetmişti bir zaman :)

aklıbaşında bir handycam (DVDye kayıt yapan falan) yaklaşık o fiyatlarda..
720x576/25 kare/sn gayet başarılı sonuçlar verecektir, ancak 1GB kapasiteye ne kadar süre kayıt yapılır o önemli...

bir handycam almaya niyetiniz var ise...bu tür aktiviteleriniz oluyor ise...bence seçenekler arasında gözönünde bulundurulmalı...

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
ayni kamera ozelliklerine sahip farkli bi marka kameram var. (zaten dikkat eederseniz hepsi ayni islemciyi kullaniyo bu kask kameralari sadece dis gorunutleri ve markalari degisik. ilgilenen olursa 300-400 dolar civarina bulabilrim. ozelden yazin....

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bu samsung sportscam muhabbetini beverly nin konusunda açmıştım...Abim almak istedi fakat 1.200 ytl ydi fiyatı aynı fiyata amerikadan Canon EOS foto makinesi getirtti...Fiyatı biraz uçuk ama bir kere kullandık motor üstünde arkadaşınınkini...Çok güzel bir alet...Boyutu inanılmaz küçük ve external lens in üzerindeki tuşla kayıda başlaması mükemmel bir özellik...Şimdi wireless external lensliside var...Fiyat göz ardı edilirse muhteşem makina...Bu arada memory stick duo ile 2 gb olabiliyor...Ve şarjı yetmiyor zaten o kadar boş alanı doldurmaya...;)