Bisiklet için gps izleme cihazı

Tepki
0
Bisiklet
b'Twin
Merhaba Arkadaşlar

Altta linkini verdiğim ürünü almak istiyorum. Kendisi veya bir yakını tarafından kullanılan yada daha önce incelemiş olan birileri varmıdır aramızda. Yorumlarınızı alabilirmiyim

(link)

Scudo

Uğur Kırelli

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Mosso
Merhaba. Güzel bir cihaza benziyor ancak biraz bakındığımda daha uygun fiyatlı cihazlarıda bulmak mümkün. Google'da "gps tracker" "mini gps" "gps location finder" gibi aramalar yaparak çeşitliliği artırabilirsiniz. Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: Remoomer

Uğur Kırelli

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Mosso
Şimdi bir daha baktımda canlı olarak takip yapan cihazların fiyatı yüksekmiş. Dolayısıyla bahsettiğiniz aletin fiyatı bir anca "en ucuzlara" indi :) Ancak hala 340 liraya değer mi orası tartışılır.

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Bence gayet güzel ve değerde yani. Sen o kadar uğraş para biriktir itin biri gelsin çalsın. Ee ne oldu gitti bizin 2000 lira . Ki zaten bisikleti filan satacak olursan sökeceğin için devamlı sende kalacak. Bence mantıklı bir alışveriş olur. Bisikletim onun fiyatını geçseydi bende alırdım :D

• Beğen

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bu ürün sim kart kullandığı için, hem ülkeye girişte sorun olabilir, hem de kullanmak isterseniz büyük ihtimalle bir pasaporta IMEI numarasını kaydettirmeniz gerekir.
Bilginiz olsun.

Darke

Aktif Üye
Tepki
34
Bisiklet
Bianchi
Bende düşünmüştüm bi aralar, ayrıca bu aletlerin kalitesine göre değişen şarj süreleri var. Dandikleri 1 haftadan kalitelileri 1 aydan başliyor.
Yani hem bisiklette gizlemesi önemli hemde gizlediginiz bu şeyi her hafta söküp şarj etmeside var.

• Beğen
Tepkiler: Remoomer ve Gkt34

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Şunu düşünebilirsiniz.Bende almayı planlıyorum.

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
şu zımbırtı da onun çakması heralde. fiyatı üçte biri...

(link)

Tepki
0
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Edip bey kafama takınlan bir soru da belirttiğiniz husus. Firma ile görüştüm ülkeye girişte bir sorun olmadığını belirttiler fakat imei kaydı ile ilgili bir bilgi alamadım. İlla ki imei kaydı istenirse onu da yaparız artık. Alternatif öneren arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Almak istediğim model bisiklet üzerinden sökülmesi diğer modellere göre daha zor olan bir yapıda olduğu ve kolay kolay kimsenin anlayamayacağı bir nokta da bisiklete takıldığından tercihim bu yönde olacak. Ebay'de ki gördüğüm üründe neredeyse birebir aynı ama Darke'nin belirttiği gibi şarj süresi de önemli. Firmaya bu konuyu da sordum cevap bekliyorum. Cevap gelince sizleride bilgilendiririm. Şarj için illaki sök-tak işlemi olacaktır. Belki yedek pil alınıp hazırda bekletilebilir. Önemli olan bu sök-tak işlemlerinin arasının uzun olması. Tecrübe edip göreceğiz.

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet SAĞIR

bilgi geldimi acaba?

winspy

Üye
Tepki
9
İsim
Şafak
Bisiklet
Mosso
Merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın foruma alışmaya çalışıyorum.
merak ettiğim konu bisikletimin üzerine gps takip cihazı taksam çalınma durumunda nerede oldğunu bulailirmiyim internetten araştırdım hayvanlara motorlara ve hareketli küçük şeylere takılıyor 100 lira gibi fiyatlarda satılıyor imternetten nerde olduğuna bakılıyormuş iddaaya göre.. bisikletin kadrosunun içine yerleştirsem işe yararmı birde şehir içinde bisikletinizin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz hangi kilidi önerirsiniz..

• Beğen

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
Bence kadroda gözükmeyecek bir yere saklanabilirse gayet güEl bir uygulama olur diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Remoomer ve winspy
Tepki
100
İsim
Yasin donmez
Bisiklet
Specialized
Bu siteden bakabilirsiniz.
(link)

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
bi de turkcell in şöyle bi takip cihazı var bi ara bende bakmıştım ama fiyatı biraz yüksek geldi zaten bisikletide çoğunlukla göz önünde tuttuğum için vazgeçtim (link)

• Beğen
N

Necip Reis

Misafir
SON GÜNLERDE ARTAN HIRSIZLIK OLAYLARINA KARŞI
Yunus Mobil Kişi Takip Cihazı
Türk mühendisleri tarafından dizayn edilen mini bir takip cihazıdır. Ar-ge ve yazılımı dahil tamamen türkiye'de kendi fabrikamızda üretilen takip cihazı Yunus Mobil, özellikle çocuklar olmak üzere engelli, yaşlı, panik atak, alzheimer, bakıma muhtaç hastaların, evcil hayvan sahiplerinin, motor tutkunlarının rahatlıkla kullabilecekleri teknoloji harikasıdır.
Bu cihaz özellikle ilkokul çağındaki çocuklar olmak üzere engelli ve yaşlı takibi ayrıca panik atak, Alzheimer hastaları, evcil hayvanlar, sporcular, motosikletçiler vb. bir çok amaç için kullanılabilinir.
http://images.hepsiburada.com/assets/Telefon/ProductDesc/yunus_takip_cihazı_3.JPGhttp://images.hepsiburada.com/assets/Telefon/ProductDesc/yunus_takip_cihazı_2.JPGhttp://images.hepsiburada.com/assets/Telefon/ProductDesc/yunus_takip_cihazı.JPG
NOT:Cihaz sessiz moda alınarak dinleme yapabilmektedir.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Aldığınız bisikleti benim gibi tanıdıktan alıp süper indirim yaptırdıktan sonra fatura almadıysanız bu gps de bi şey ifade etmez. Polis önce fatura soruyor.