Bisiklet için bayrak direği arıyorum.

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında ilkerciftci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilkerciftci

ilkerciftci Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar

Bisiklete takmak için bayrak direği arıyorum. Uzun olanlardan. Elinde fazla ve satmak isteyen varsa talib olurum.

Teşekkürler.

2. cilgin_erdinc_

cilgin_erdinc_ Forum Demirbaşı

Seviye:
    burda aramana gerek yok hocam gıt bulundugun bı yerdekı balık malzemelrı satan yere olta kamışından al en ucundakı ben ondan aldım fosforlu yeşil olanından cok guzel oldu

3. Cem Coşkun

Cem Coşkun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Ne kadar iyi bir fikir ya ;) Bana da lazımdı. Akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler. Akşam ilk iş evdeki oltalardan birini bozacağım.

İlginizi Çekebilir

STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.