Bisiklet hırsızları

Pandaros

Üye
Kayıt
22 Ağustos 2015
Mesaj
22
Tepki
13
Yaş
23
Şehir
istanbul
İsim
mustafa
Bisiklet
Salcano
dün akşam gezintiye çıkıcaktım su almayı unuttum 3,4 hanım oturuyorlar diye güvenip bisikleti evin önüne bıraktım.indiğimde bisiklet yoktu ordaki bayanlara sordum haberleri yok hemen 2 sokak ilerdeki bisikletciye gittim bi baktım benim bisiklet ve yanında bir adam içeri girdim bu bisiklet kimin diye sordum adam anında kaçtı gitti.bu 2. bisiklet hırsızlığı oldu allaha şükür bunu kaptırmadım.siz siz olun bisikleti kitlemeden hiç bir yere gitmeyin.
 
Scudo

fantom

Üye
Kayıt
15 Haziran 2015
Mesaj
59
Tepki
21
Yaş
46
Şehir
istanbul
İsim
levent
Bisiklet
b'Twin
Sanslisinki hirsiz acemiymis hemen mahalledeki bisikletciye girmis yoksa bulamazdin. Benim cocugunki gitti , gidis o gidis
 
  • Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Kayıt
22 Temmuz 2015
Mesaj
23
Tepki
10
Yaş
26
Şehir
Balıkesir
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Kron
Küçükken 2 bisikletimi çaldırdım. Bu konuyu görünce apartmandaki bisiklete kilidini takmaya gittim. Tedbir şart :))
 
  • Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
3
bisiklet hırsızları(hatta bütün hırsızlar) idama mahkum edilmeli. çocuk, kadın, yaşlı, büyük farketmez. çok ciddiyim.
daha bugün az önce bisikletimle yarım saatlik mesafede bir işimi halletmeye giderken, 3 çocuk gördüm ileride bisiklet üzerinde. mutlu oldum, çocuklar bisiklet kullanıyor diye. çocukların yaşları 13 gibi. yanlarına yaklaşınca bana sordular kaça aldın abi bu bisikleti falan diye 500 dedim. siz kaça aldınız dedim, biri bmx kullanıyordu, 30 lira dedi, ki bisiklet güzeldi. diğerleri 20 lira dedi. onlarınki de sıradan normal market bisikleti.
bana bisiklete o kadar para verilmez falan dediler, bir de hiç utanmadan sıkılmadan bizimkiler çalıntı diyorlar. belki de o çocuklar da hırsızdı bilemiyorum.
 

bua

Daimi Üye
Kayıt
19 Ağustos 2015
Mesaj
350
Tepki
371
Şehir
Balıkesir
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
vallahi odama koyuyorum bisikletimi, ders zamanı da kampüs içi de olsa çekindiğimden 2-3 kameranın görüş açısında bulunan kalabalık bir yere u-kilit ile kitliyorum. Üstüne not bırakmayı düşünmüyor değilim ''kameraların görüş açısındasın ona göre'' diyerekten :)
en azından 'kendi bisikletimi nasıl çalamam' sorusuna cevap bulamazsam bisikletimi o ana ve oraya götürmemeye çalışıyorum artık. Haberleri okudukça evrimleşiyoruz resmen güvenlik konusunda..
 

jestercat

Aktif Üye
Kayıt
10 Eylül 2018
Mesaj
114
Tepki
133
Şehir
Gültepe
İsim
Mirza
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Mosso
Bir yere bırakacaksanız tekerlerin havasını indirin bari
 
Yukarı Alt