Bisiklet harika bir şeymiş

chosen

Üye
Tepki
0
Slm arkadaşlar.. Ben İstanbuldan Barış .. 30 yaşındayım .. eskiden (daha çok lise bitene kadar) çok binerdim ama uzun zamandır pek binmiyordum bisiklete.. ama hep sevmişimdir yine başlıyorum ... yeni Trek 4900 disk aldım, artık tekrar dönüş yapmak için benim için güzel bir adım bu.. valla o zamanlar 30-40 km lik parkurlara çıkardım .. inşallah yine aynı tempoyu yakalarım :) ..

sevgi ve saygılarımla..

Barış Altay

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Barış forumumuza hoş geldin ve yeni bisikletin hayırlı olsun :).
Aynı tempoyu yakalamak çok zor değil, ara vermeden bir ay kadar binersen 30-40 km çok fazla seni zorlamaz diye düşünüyorum, umarım yanılmam.
Forumda iyi vakit geçirmen dileği ile...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Evet foruma hoşgeldin.Bende Halil2e katılıyorum biraz daha sık binmeye gayter edersen kısa zamanda daha iyi bir noktaya gelirsin ve 30-40 km gibi mesefeleri zorlanmadan aşarsın...

lazco

Üye
Tepki
3
ben:trabzon dogumlu istanbulda ikamet eden bisiklet tutkunu.18 yaşındyım bisiklet tamir dükkannına sahibim bu işin delisiyim.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Aramıza hoşgeldiniz. Harika ya teknik elemanımızda gelmiş. Bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: lazco

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Öncelikle foruma hoşgeldin.Ben de Trabzonluyum.
Tamir atölyen Hangi semtte? Trabzonun neresindensin?

lazco

Üye
Tepki
3
sönmez abi öncelikle teşek ederim.ben trabzonun arsin ilçesindenim şu anda ufak bi atölyem war sadece kendime haşlık çıkarıyorum.buişi uzun zamandır yapıyorum semt olarak büyük çekmecedeyim ama deeigim gibi ufak bi atölye.fakat ben işi büyütmeyi istiyrum seneye okulum bitince ilk işim mazemeleimi alıp tekirdağa gidip orada yazlık villarda bisiklet tamiri yapmak.

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
sen dağ bisikletini dağ bisikleti gibi kullanmıyorsunki kim dağ bisikletiyle çanakkaleye gider hemde 35 40 ortalamayla hemde yarış bisikletlerinin arasında

• Beğen
Tepkiler: efeugur ve dagci

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evt bende dağ bisikletini amatörce kullanıyorum. Bence amatör dağ bisikletlileri bir araya toplanıp teknik çalışalım. gerekli güvenlik önlerini alalım ( en başta kask, eldiven, gözlük tabiki sonra dizlik dirseklik gibi) sonra başımızda birkaç ii tekniği olan mtb çi arkadaşlar yıldız korusu,fethi paşa korusu, belgrad gibi ormanlara gidelim. ne dersiniz arkadaşlar güzel olmaz mı? hem tekniğimiz gelişir hemde dostluğumuz...

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
@çağatay_çankaya
iyisin hoşsunda çaçacım o ortamı organize etmek var sorun orda işte

• Beğen
Tepkiler: dagci

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
evet arkadaslar guzel bir organizasyonla hepimiz ortak bir yerde bulusup birseyler yapabiliriz onerilerinizi bekliyorum

• Beğen

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
evet çagatay arkadaşımıza katılıyorum ben genellikle asfaltta kullanıyorum arazıye geçmek istıyorum ama teknık açıdan fazla bı deneyımım yok teknıgımın gelışmesini istıyorum ilgilenen arkadaşları bekliyoruz

herkeze günaydın arkadaşlar

Tepki
2
merhaba arkadaşlar, bu organize olma işi oldukça iyi. ben hafta içi 2 gün akşam 7 ile 10:30 arası çıkıyorum isterseniz buluşup bigün hem tanışıp hemde pedaldaş:) olabiliriz. antalyada katıldığım triatlon yarışlatından dolayı bisiklet tekniğim idare eder. eğer isterseniz ilkeozgurakar@mynet.com adresim. tabi haftasonlarıda organize adilebilir.

• Beğen

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
arkadaşlar meraba şu buluşma olayını kararlaştırdıysanız yeri ve zamanı bildirirmisiniz

ilke meraba goxelkurt@hotmail.com buda benim adresim müsait zamanlarda buluşup pedal çevirmek isterim ama benim tekniğin yok denicek kadar az öğrenci kabul edersen:)

bu arada biz pazar sabahları genelde çıkıyoruz arkadaşlar katılmak isteyen olursa beli bi yerde buluşabiliriz