Bisiklet grubunuz Cyclist Türkiye dergisinde yer alsın ister misiniz?

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Cyclist Türkiye tarafından paylaşıldı.

 1. Cyclist Türkiye

  Cyclist Türkiye Dergi Yetkilisi

  Kayıt:
  11 Aralık 2015
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  14
  Ocak ayında 11. sayısı çıkan, Türkiye'nin tek aylık bisiklet dergisi Cyclist Türkiye sizden gelenlere yer vermeye devam ediyor.

  Siz de bisiklet grubunuz dergimizde yer alsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizden istediklerimiz;

  - 5 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf
  Grup halinde toplu, tur sırasında çekilmiş ya da tur yapılan yerlerden olabilir. Varsa lütfen grup logonuzu da ekleyiniz.​

  - Grubu kısaca anlatan 400 kelimelik bir yazı
  Grubun amacını, üyelerin seviyesini, yapılan turların rotalarını ve zorluğunu içeren bir yazı.
  Yazı ve fotoğrafları info@cyclistmag.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Lütfen mail başlığını BİSİKLET İNCELEME - GRUP İSMİ şeklinde giriniz.

  İçeriğin uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecek, dergi planına uygun bir ayda da grubunuza yer verilecek.

  109-ITU.jpg
   
 2. Hasan Saylık

  Hasan Saylık Onursal Üye

  Kayıt:
  15 Kasım 2013
  Mesajlar:
  2.214
  Beğeniler:
  1.806
  Şehir:
  Aydın, Karacasu
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Elvin bilmem kimden sonra dergiden koptum, bisikletçiler mi önemli yoksa gösteriş için bisiklete binen sosyetik güzeller mi ? Ben dergiyi her ay alırdım ama Elvin bilmem kim sadece kendi sayısını alıp bir daha almaz, bundan sonra Hülya Avşar ile kızı yada eda Taşpınar çıkarsa şaşırmam ki zaten artık almamaya karar verdim,
  İkincisi ise kendi imkanlarımla Uzungöle gidip fotoğraflı bir yazı yazdım, BEĞENMEDİK diyen bile olmadı şimdi de çıkıp bisiklet grubu diyorsunuz, hiç samimi bulmuyorum dergi ekibini. Tamam her dergi satmak ister ama asıl kitleyi kenara atarsanız ... Hoşçakalın..
   
 3. Tunafish

  Tunafish Kıdemli Üye

  Kayıt:
  21 Haziran 2011
  Mesajlar:
  308
  Beğeniler:
  349
  Şehir:
  Konya
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  Düşük tirajlı gazetelerin yaptığı anaokulu haberleri gibi olmuş. Bırakın bu işleri forumlar ve facebook yapsın, siz ne güzel haber ve röportaj yayıncılığı yapıyordunuz.
   
 4. Imlampre

  Imlampre Kıdemli Üye

  Yaş:
  36
  Kayıt:
  27 Eylül 2015
  Mesajlar:
  244
  Beğeniler:
  260
  Şehir:
  ankara
  Adı:
  hakan
  Bisiklet:
  Kron
  Seviye:
  @Cyclist Türkiye slm torku şeker sporun antrenmanlarına yer verseniz nasıl olur. kamp dönemi hazırlık kış antrenmanları vs. tanımadığımız bir sürü kişi var sadace sahilde turlamış bir güzel görmek istemiyorum.magazin dergisi almak istemiyorum ben.
   
 5. alpyese

  alpyese Forum Demirbaşı

  Yaş:
  33
  Kayıt:
  29 Mayıs 2015
  Mesajlar:
  493
  Beğeniler:
  850
  Şehir:
  İstanbul
  Adı:
  Alper
  Bisiklet:
  Canyon
  Seviye:
  bazı kapak sayfaları hoşuma gitsede bir türlü cesaret edip alamadığım bir dergi, yazılanlara göre içeriği ve detayları şaşırtıcı geld, enteresan...
   
  Tufan Sağnak bunu beğendi.
 6. Onur YCL

  Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

  Yaş:
  28
  Kayıt:
  17 Nisan 2014
  Mesajlar:
  1.368
  Beğeniler:
  3.023
  Şehir:
  Kahramanmaraş
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Nedendir bilinmez ama dergiden ben de koptum. Bu sebeple son zamanlarda içeriğin nasıl olduğuna dair fikir sahibi değilim. Ancak bahsedilen gerekçelerle yapılan eleştiriler arasında bir orantı yok gibi. Şikayetler bu mecradan konu açmak suretiyle iletilebilir. Ne olursa olsun ortada bir emek söz konusu. Bu kadar acımasız olmaya lüzum görmüyorum.
   
  Tufan Sağnak ve Edip Dinçer bunu beğendi.
 7. gokcesavkay

  gokcesavkay Yeni Üye

  Yaş:
  30
  Kayıt:
  2 Nisan 2015
  Mesajlar:
  32
  Beğeniler:
  50
  Şehir:
  İstanbul
  Adı:
  Gökçe Şavkay Taşkın
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Takipçilerinize bu davette bulunabilmeniz için öncelikle sosyal medya ve iletişim kanallarınıza çeki düzen vermeniz gerekir. Çeşitli kanallarda geri dönüş alamadığını söyleyen onlarca insana rastlıyorum, okuyucularınızı kırarak bir yere varamazsınız. Bir ay içinde iki kere güncelleme yaparak takipçilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştırmanız neredeyse imkânsız. “Siz içerik verin, biz paylaşalım” diyorsanız kullanıcıları bu konuda cezbetmeniz gerekir. Kaldı ki Gökhan Kutluer’in editörlük görevinden ayrılışından itibaren derginin yerel içeriğinde gözle görülür bir kalitesizlik ve yüzeysellik başladı. Konu yabancı yayımları takip etmekse Cyclist Magazine almayı tercih ederim.
   
 8. ÇAMKOMLU

  ÇAMKOMLU Kıdemli Üye

  Yaş:
  49
  Kayıt:
  25 Eylül 2015
  Mesajlar:
  201
  Beğeniler:
  458
  Şehir:
  MARDİN
  Adı:
  HASAN
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Dergiyi ilk sayısından beri alıyorum. Tıpkı heyecanla çok uzun yıllar aldığım NG Türkiye'yi iyice yerelleştiği durumda bıraktığım yerdeyim. Emeğe değer vermeye devam edeceğiz, edebildiğimiz kadar.
   
  Tufan Sağnak bunu beğendi.
 9. Yavuz A.

  Yavuz A. Üye

  Kayıt:
  28 Aralık 2011
  Mesajlar:
  96
  Beğeniler:
  96
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Çok fazla yüklenmenin gereği yok. Dergiye desteğimizi sürdürmeliyiz. Son zamanlarda bazı konulardan ben de memnun olmayabiliyorum böyle şeyler olabilir ama derginin böyle adım atması iyi bir şey.

  Gökhan Kutluer'e çok saygım var işini gerçekten iyi yapan biriydi ama ayrılmış gitmiş ne gerek var bu konuyu burada açmaya? Derginin bir takım hataları veya eksikleri olabilir ama ilerleyen zamanlarda hepsi düzelecektir diye düşünüyorum.
   

İlginizi Çekebilir

koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...