Bisiklet grubunuz Cyclist Türkiye dergisinde yer alsın ister misiniz?

Başlık
1
Tepki
13
Ocak ayında 11. sayısı çıkan, Türkiye'nin tek aylık bisiklet dergisi Cyclist Türkiye sizden gelenlere yer vermeye devam ediyor.

Siz de bisiklet grubunuz dergimizde yer alsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizden istediklerimiz;

- 5 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf
Grup halinde toplu, tur sırasında çekilmiş ya da tur yapılan yerlerden olabilir. Varsa lütfen grup logonuzu da ekleyiniz.

- Grubu kısaca anlatan 400 kelimelik bir yazı
Grubun amacını, üyelerin seviyesini, yapılan turların rotalarını ve zorluğunu içeren bir yazı.

Yazı ve fotoğrafları info@cyclistmag.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Lütfen mail başlığını BİSİKLET İNCELEME - GRUP İSMİ şeklinde giriniz.

İçeriğin uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecek, dergi planına uygun bir ayda da grubunuza yer verilecek.

109-ITU.jpg

Hasan Saylık

Forum Bağımlısı
Başlık
44
Tepki
1.782
Bisiklet
Specialized
Elvin bilmem kimden sonra dergiden koptum, bisikletçiler mi önemli yoksa gösteriş için bisiklete binen sosyetik güzeller mi ? Ben dergiyi her ay alırdım ama Elvin bilmem kim sadece kendi sayısını alıp bir daha almaz, bundan sonra Hülya Avşar ile kızı yada eda Taşpınar çıkarsa şaşırmam ki zaten artık almamaya karar verdim,
İkincisi ise kendi imkanlarımla Uzungöle gidip fotoğraflı bir yazı yazdım, BEĞENMEDİK diyen bile olmadı şimdi de çıkıp bisiklet grubu diyorsunuz, hiç samimi bulmuyorum dergi ekibini. Tamam her dergi satmak ister ama asıl kitleyi kenara atarsanız ... Hoşçakalın..

Tunafish

Daimi Üye
Başlık
14
Tepki
353
Bisiklet
Scott
Düşük tirajlı gazetelerin yaptığı anaokulu haberleri gibi olmuş. Bırakın bu işleri forumlar ve facebook yapsın, siz ne güzel haber ve röportaj yayıncılığı yapıyordunuz.

alpyese

Forum Demirbaşı
Başlık
1
Tepki
826
İsim
Alper
Bisiklet
Canyon
bazı kapak sayfaları hoşuma gitsede bir türlü cesaret edip alamadığım bir dergi, yazılanlara göre içeriği ve detayları şaşırtıcı geld, enteresan...

• Beğen
Tepkiler: Tufan Sağnak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Başlık
61
Tepki
969
Nedendir bilinmez ama dergiden ben de koptum. Bu sebeple son zamanlarda içeriğin nasıl olduğuna dair fikir sahibi değilim. Ancak bahsedilen gerekçelerle yapılan eleştiriler arasında bir orantı yok gibi. Şikayetler bu mecradan konu açmak suretiyle iletilebilir. Ne olursa olsun ortada bir emek söz konusu. Bu kadar acımasız olmaya lüzum görmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
Başlık
1
Tepki
49
İsim
Gökçe Şavkay Taşkın
Bisiklet
Diğer
Takipçilerinize bu davette bulunabilmeniz için öncelikle sosyal medya ve iletişim kanallarınıza çeki düzen vermeniz gerekir. Çeşitli kanallarda geri dönüş alamadığını söyleyen onlarca insana rastlıyorum, okuyucularınızı kırarak bir yere varamazsınız. Bir ay içinde iki kere güncelleme yaparak takipçilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştırmanız neredeyse imkânsız. “Siz içerik verin, biz paylaşalım” diyorsanız kullanıcıları bu konuda cezbetmeniz gerekir. Kaldı ki Gökhan Kutluer’in editörlük görevinden ayrılışından itibaren derginin yerel içeriğinde gözle görülür bir kalitesizlik ve yüzeysellik başladı. Konu yabancı yayımları takip etmekse Cyclist Magazine almayı tercih ederim.

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
665
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Dergiyi ilk sayısından beri alıyorum. Tıpkı heyecanla çok uzun yıllar aldığım NG Türkiye'yi iyice yerelleştiği durumda bıraktığım yerdeyim. Emeğe değer vermeye devam edeceğiz, edebildiğimiz kadar.

• Beğen
Tepkiler: Tufan Sağnak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Başlık
61
Tepki
969
Çok fazla yüklenmenin gereği yok. Dergiye desteğimizi sürdürmeliyiz. Son zamanlarda bazı konulardan ben de memnun olmayabiliyorum böyle şeyler olabilir ama derginin böyle adım atması iyi bir şey.

@gokcesavkay

Gökhan Kutluer'e çok saygım var işini gerçekten iyi yapan biriydi ama ayrılmış gitmiş ne gerek var bu konuyu burada açmaya? Derginin bir takım hataları veya eksikleri olabilir ama ilerleyen zamanlarda hepsi düzelecektir diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
Yukarı Alt