Bisiklet Giyimi Forumu

Firochromis

Daimi Üye
Kayıt
21 Ekim 2006
Mesaj
309
Tepki
250
Şehir
Bolu
İsim
Fırat Çıngı
Bisiklet
Diğer
Merhabalar,

Forum yönetimine bir önerim olacak ama bu güzel ortamdan faydalanan biri olarak öncelikle gani gani teşekkürlerimi, sağollarımı ve Allah sizi başımızdan eksik etmesinlerimi belirtmek istiyorum.

Gerçekten kendi sektöründeki hobicileri biraraya getirip bilgi seviyesini arttırmakta son derece etkili bir site. Lakin, Bisiklet Giyimi ile ilgili bir forum göremedim ve olsa fena olmaz diye düşündüm. Moderatörlerimiz ve forum önde gelenlerimiz sık sık K.E.G. (kask-eldiven-gözlük) kulanımını vurguluyor, önem veriyor ama kask ile ilgili bir konuyu adı "Diğer" ile başlayan bir forumda konuşmak durumunda kalıyoruz.

Sayın Yöneticilerimiz bu konuyu değerlendirirse çok sevinirim.

Saygılar
 
Scudo

austa1959

Üye
Kayıt
27 Haziran 2006
Mesaj
66
Tepki
30
Şehir
kocaeli
Bencede Öyle Zİra Bİsİklet Trİkosu Bİsİkletlerden Pahali Yanİ. BÖyle Bİr Topİc De Sanirim Neyİ Nerede Daha Ekonomİk Elde Edebİlİrİz Bu Topİc Den Takİp Edebİlİrİz Sanirim.
 

dawson_46

Forum Bağımlısı
Kayıt
16 Ekim 2006
Mesaj
787
Tepki
339
Şehir
Kahramanmaraş
Güzel bir öneri olmakla birlikte böyle bir topic bence gereksiz zaten Bisikletforumda firmaların isimleri ve reklamları var bunun haricinde bisikletforum'un kendisi X firmasında kask 50 YTL XX firmasında kask 100 YTL derse bence pekte doğru olmaz diye düşünüyorum.Bunun yerine bizler basit araştırmalarla zaten neyin nerede uygun fiyatta olduğunu bulabiliyoruz.
 

Admin

Yönetim Kurulu
Kayıt
5 Eylül 2004
Mesaj
1.808
Tepki
3.029
@Firochromis


öneriniz değerlendirilecektir..ilginize teşekkürler.
 

Baphomet

Üye
Kayıt
7 Kasım 2006
Mesaj
9
Tepki
6
Şehir
Bilkent
@LITLLE_PRINCE

sadece fiyat olarak degil, ornegin fren, teker ve suspansiyon icin ayri ayri forumlar acilmis. bunun gibi giyimle ilgili konulari, ne zaman ne tur giysiler giyilebilecegini tartisabilecegimiz bir bolumun olmasi iyi olurdu.
 
Yukarı Alt