Bisiklet Giyim Satın Alma Sorunu

Tepki
0
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.
Benim sorunum şu sıralar bisiklet giyimi satın alma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Decathlon'a baktım. Fakat uygun beden yok. XL ya da S var. Araştırırken şöyle bir site buldum.
(link)
Güvenilir midir? Aranızda burdan alışveriş yapan oldu mu?
Ya da bildiğiniz düzgün site var mıdır?

Scudo

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
ben ebay üzerinden temin ediyorum.
biraz vakit alıyor ama daha hesaplı ve daha çok seçenek var

Tepki
0
Bisiklet
Ghost
@ismail eren

Açıkçası yurt dışından getirmelerde gümrük olayından çekiniyorum. Bu baktığım sitede sanırım ürünlerini Çin'den getirtiyor. Site kendisi hallettiği için gümrükle uğraşmama gerek kalmıyor.
Ayrıca kargo parası ne kadar tutar. Yurtdışı alımı konusunda bilgisizim.

Serkan K.

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Salcano
bulduğunuz siteyi incelediğimde çalışma sistemi konusundaki tahminimde yanılmadığımı anladım.
konuyu açıklayacak olursak; bu ve benzeri siteler ellerinde herhangi bir stok bulundurmadan doğrudan aliexpress, ebay ve benzeri yurtdışı sitelerden siparişi sizin adresinize yönlendiriyorlar. anlayacağınız yurtdışı fiyatının üzerine belirli bir kar payı koyup sizin yerinize yurtdışı alışverişi yapıyorlar. sonuç olarak buradan alışveriş yaparsanız yine yurtdışından gelmesini bekleyeceksiniz. beklerim derseniz buradan daha uygun fiyata doğrudan kendiniz de aliexpress'ten alışveriş yapabilirsiniz. yurtdışı olmaz derseniz de decathlon'da uygun fiyatlı şeyler görmüştüm.
aliexpress'ten önerebileceğim birkaç ürün (satıcı puanı iyi olanları tercih etmek gerekiyor):
(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Karabulut

Reha Oğuz Altuğ

Aktif Üye
Tepki
87
Bisiklet
Trek
Ben chainreactioncycles sitesinden alışveriş yapıyorum.
Şu ana kadar full-face kask, lastik, bileklik aldım (hepsi 100 euro altı) herhangi bir sorun yaşamadım.
Yalnızca ürünlerin gelmesi yaklaşık bir ay sürüyor, o sıkıntı.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Karabulut