Bisiklet Giyim Mağazası

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Arkadaşlar İstanbul'da 'uygun fiyata' bisiklet giyim ürünleri satan bildiğiniz bir mağaza-dükkan varsa söyleyebilirmisiniz?

• Beğen
Tepkiler: HakanAydın55
Scudo

hız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.985
@FREEKARTAL

delte yada cadde bisiklete gidersen,en iyi ürünleri,en ucuz fiyata bulabilirsin,sayglar
cadde bisiklet,
m.ali.erduran
216 362.15 12
535 229 45 32

• Beğen
Tepkiler: Cycleone

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Beşiktaş'ta Kanyon, Sirkeci'de Aslı Bisiklet olabilir.

• Beğen

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Teşekkür ederim.Delta bisikletin internet sayfasındaki ürünlere baktım bana hiç uygun gözükmedi ama siz söylediğinize göre siteye koymadıkları uygun ürünler olmalı herhalde (yani öyle umuyorum :D )

• Beğen
Tepkiler: bülent kara

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
kadıköyde mor outlet var.internet sitesinden bakabilirsin krokisine.giyim sayfasında bir arkadaşın 25tl ye sattığı pedli tayt 20 tl.bisiklet formaları 20 tl.ordan yaklaşık 12 parça ürün aldım toplam ödediğim miktar 60 tl felan.termal içlikler atletler felanda var.tavsiye ederim.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@uğur yılmaz

taktınız sattığım tayta...

Ayıptır beyler, edep sınırlarını zorlamayın...

Firmanın ismini vermişsin de benim sattığım taytı ne diye karıştırıyorsunuz?

Evet oradan alıyorum, anlaşmalı olarak alıyorum ve onların adına satıyorum...

Bu yaptıklarınız nedeniyle (benim mağdur olmamam için) yakında onlar da 25 TL'ye satacaklar, bakalım o zaman ne yapacaksınız?

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Kimseyi mağdur etmek amacım yok benim.örnek olması açısından verdim.
mağdur olacak durumunda yok bence.yaptığın şeyde kötü bişey göremiyorum.yüzde yüz karla satılan binlerce ürün varken sen uygun bile veriyosun bence.verdiğin emeğe sıkıntısına bile değmez.
mesajımda hatalıyım özür dilerim ama malesef düzeltemiyorum.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@uğur yılmaz

Sizden önce başka birisi, hem de ilanıma benzer ve hatta daha ağır şeyler yazmıştı. Biraz da onun etkisiyle bende ağır yazmış olabilirim...

Sizi üzdüysem ben de özür dilerim...

LAYKOPEN

Üye
Tepki
6
Bu formadan edinmek istiyorum ama resim tam net çıkmamış.Kullanan arkadaşlar memnun mu?

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Bugün Mor autlet mağazasına gidip tam aradığım ürünleri uygun fiyata satın aldım.Öneren arkadaşa(Uğur Yılmaz) teşekkür ediyorum...

spawndruid

Üye
Tepki
17
@nuhcan

zannedersem o benim agir konusmamistim silmeseydiniz herkes okuyabilir agir olup olmadigina karar verebilir
burasi bir bilgi paylasim ve bisiklet sporunu gelistirme forumu
ticaret sitesi deil o yuzden uygun bir sey varsa elbette onu dostalarimiza bildirmek bizim gorevimiz bunu cikar haline donusturup insanlara daha pahaliya satmak benim etigime ve forumun etigine aykiri olsa gerek
bu dusuncem yanlissa lutfen sebebini ihza ediniz
herkese iyi paylasimlar
ayrica dip not baska bisey daha geceyim iki kere konu acmak yazmak olmasin
bu forumda ikinci el ilanlarda satilan formalar alt ust 14 dolara ebayda satilmaktadir ben ebaydan alt ust 2007 discovery channel forma aldim kargo dahil 60 tlye siparisten 3 gun sonra eve geldi
herkes bi cikar pesinde bunu cozemedim ben mi yanlisim sizlermi
ve bunu cogunlukla bisiklet sporunda tecrubeli ve bu forumda tecrubeli bol yildizi olan kisiler yapiyor
yeni baslayanlar ise arastirma yapmazlarsa magdur duruma dusuyor
benmi yanlis
yoksa dusunemedigim baska biseymi var lutfen birileri ihza etsin
herkese iyi paylasimlar

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Ben de bugün mor'a gittim. Tavsiyeleriniz icin cok tesekkurler.
150 liraya 20-25 parça eşya aldım :D pedli tayt, 4-5 tane body, 2-3 cift corap, ic camasir, elbise, angora iclik (takim olaraktan 19 lira- annem icin) normalde gidin angora bir urunu sorun dudaginiz ucuklar, organik atlet:D allah pazar kurmus gibi oldum eve gelince :D
Bir bayan mayosunu 10 liraya aldım ki cok güzel. Gerci bana olmaz ama ablama verecegim. 10 lira ne ki bir bardak kahve parasi o gitmediğim starbucksta. Normalde mayolar 80-100 lira.

Gecen gunlerde adidasa gidip 250 lira karsiliginda body, normal tayt, sweatshirt almistim. 3 parca esya. Yazik etmisim. baska bir sey demiyorum.

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
@G. Akpınar

duygularınızı çok iyi anlıyorum, bende kanyonda aynı şeyleri hissetmiştim. 15 liraya termal forma 10 liraya termal tayt. evdeki herkese 2-3 takım almıştım. hatta 3.5 yaşındaki kızım o kadar kanıksamıştı her gelişimde bir sürü kılık kıyafet getirmemi, bir süre daha eve gelir gelmez ilk yaptığı şey sırt çantama saldırıp ne aldığımı öğrenmeye çalıştı. size tavsiyem şimdi ucuzken uygun corduro veya başka dayanıklı malzemeden rüzgar geçirmeyen mont almak.

• Beğen

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
aklımda evet o. orda polar vardı denemedim hava cok sıcaktı. kışa doğru alırım belki diye düşündüm. önereceğiniz yerler varsa gidip bakmak isterim.
kanyon dediğiniz?