Bisiklet Gezginleri Söyleşileri

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Burcuu tarafından paylaşıldı.

1. Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Kültür Sanat Portalı | Kadıköy'de Kültür Sanat

Yarın 19:30'da KKM'de (Kozyatağı Kültür Merkezi) ücretsiz bir şöyleşi varmış

9 Mayıs 2015 Dünya Çölyak Günü’nde Ankara’dan yola çıkan Hakan Pekzorlu, 14 ili bisikleti ile geçerek 1750 km sonra İstanbul’a vardı. Yol boyunca Çölyak hastalığına dikkat çekmek için etkinliklere de katıldı. Bisiklet yolculuğunu, Hakan Pekzorlu'dan dinliyoruz.

Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yarın aynı yerde aynı saatte Yiğit Tekşen bisiklet yolculuğunu anlatacakmış:

Yiğit Tekşen Tahran’dan Çin sınırındaki Tien Shan dağlarına kadar uzanan 3500 km’lik mesafe, -30 °C ile 25 °C arasında değişen sert iklim koşulları ve 10.000 metrenin üzerinde tırmanış parkuru olan bisiklet yolculuğunun hikayesini ve bu yolculuğun hayatını nasıl değiştirdiğini anlatacak. Tekşen'e göre, bunu kim yaparsa yapsın bu değişimi yaşayabilir.

Deniz ve cagdascaneroglu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...