Yeni sunucumuz aktif

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
uğraşanların ellerine sağlık. özledik yahu.

Scudo

azrail

Üye
Tepki
8
Merhaba arkadaşlar, yöneticimiz uyuyormu..? :bayrak: foruma bir gün giriyoruz 1 hafta giremiyoruz neredeyse...:eek: Sorun neden çözülemiyor bir türlü..? Tanışalı henüz çok az oldu, ama tam pedal ortamına girecekken bu ayrılıklar hiç hoş olmuyor... Umarım yönetim buna bir çare bulur...:dua:
sevgi ve saygılarımla...

T

Tuğrul

Misafir
Yöneticiniz tabi ki uyumuyor.elimizden geleni yapıyoruz.Bu sıkıntılar bitti diyemiyorum ne yazık ki ama yakın zamanda bitmesi için elimizden geleni yapıyoruz.İnanın ki sizlerden daha fazla üzülüyoruz.

Tekrar bütün forum camiasından biraz daha sabır ister ve tekrar tekrar özür dileriz.

azrail

Üye
Tepki
8
Umarım en kısa sürede hallolur, kolay gelsin...

valla şimdi tam çıkacaktım netten, korktum resmen... dedim ya giremezsem bi daha foruma diye...:D :D

azrail

Üye
Tepki
8
Umarım en kısa sürede hallolur, kolay gelsin...

valla şimdi tam çıkacaktım netten, korktum resmen... dedim ya giremezsem bi daha foruma diye...:D :D

hay demez olaydım...:mad: o gündenden beri şimdi girebildim... Tuğrul Bey, biliyorum sorunla ilgilendiğinizi söylemiştiniz, fakat forumu çok olumsuz bir şekilde etkilemesi muhtemel olan bu sorunun en kısa zamanda giderilmesi lazım, bence... kolay gelsin.. sevgiler selamlar...

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

bitsin artık bu çile. bittimi yoksa:rolleyes:

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
arkadaşlar hosting firması forumun çalışmasının sistemlerini kilitlediğini iddia ederek forumu kapatıyor.bizde çözüm aramaktayız.pek yakında eski haline dönecek herşey.biraz sabır.

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Bir rocker olarak forumsuz günleri Sinan Özen dinleyerek geçiriyorum, durumun cidiyetinin Müslüm Gürses seviyelerine ulaşmaması temennisiyle..:D Benim/bizim de yapabileceğimiz birşey varsa bilmek isterim.. Forum için sabrım sonsuz, dilerim yine 7/24 birlikte olabiliriz.. Kolay gelsin herkeze..

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903

destekleriniz için teşekkürler.forumseverlerin manevi destekleri bizleri yüreklendiriyor.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
her cehanin bi sefası olur dedim ve bekledim sonunda forum'a kavuştum ya sakın ki yeni bi mtb almış gibi mutluyum..yöneticilere tkşler...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
ya gerçekten ben son zamanlarda sitenin adresini yazmaya bile korkar oldum..ya yine yoksa diye =)) inşallah bir daha olmaz dicem yine ama bakalım =(

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

ben bu gece nöbetteyim. her şey kontrol altında:D :D :D :D :

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Bisiklet Forum olmadan günlerin daha uzun ve daha sıkıcı geçtiğini anlamamızı sağalayan ayrılık.. Daha şimdi girdiğim için ne olduğunu anlayamadığım ve sanırım az önce gerçekleşen durum.. İnsanın içini değişik bir tür huzur kaplamasına sebebiyet veren, herşeyin normale döndüğü izlenimi yaratan güzel hadise.. Gelişi olsun da gidişi olmasın dedirten ayrılık..

Biliyorum daha önce de ayrılıklar yaşanmıştı.. Ama öyle veya böyle, bunsuz olmuyor ve insan alışkanlıklarından kolay vazgeçemiyor.. Dilerim bu son ayrılık olur..

Düzelmesinde emeği geçen herkeze teşekkürler..

T

Tuğrul

Misafir
Bildiğiniz gibi uzun süredir forumunda yayınını aksatan teknik problemler
yaşadık ve bir müddet ayrı kaldık...

Bu sıkıntılı süreçte bütün yönetim kademesinin msn leri üyelerimizle, mail
kutularımız destek mesajlarıyla doldu taştı.

Sizlerden büyük destek ve güç aldık.Asla yalnız kalmadık.

Çok teşekkür ediyoruz.

Şimdi ise "-eee nerde kalmıştık" diyoruz ve aynı çoşku ve heyecanla forumu
çoşturmaya devam ediyoruz....

Saygılarımızla

(link)

"Türkiye`nin En İyi Bisiklet Forumu"

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Bu seferki sorunun da kayıpsız olarak atlatılmış olması ve Barbaros'un da katkılarıyla Host. için artık sağlam bir limana demir atılmış olması gerçekten mutluluk verici.

Kılıçreis'e , Tuğrul abiye , Barbaros'a ve katkısı olan tüm diğer arkadaşlara teşekkürler.

Artık "tam yol ileri" diyebiliriz.

Hayırlı olsun ...

• Beğen
Tepkiler: Barbaros

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Forumu bir an once bize kavusturmaya calisan butun bos vakitlerinden ve tatilerinden feragat eden sevgili Kilicreis'e tesekkur ederim. Forumu size borcluyuz!