Bisiklet Forumun geri gelmesi

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
537
Bisiklet Forum olmadan günlerin daha uzun ve daha sıkıcı geçtiğini anlamamızı sağalayan ayrılık.. Daha şimdi girdiğim için ne olduğunu anlayamadığım ve sanırım az önce gerçekleşen durum.. İnsanın içini değişik bir tür huzur kaplamasına sebebiyet veren, herşeyin normale döndüğü izlenimi yaratan güzel hadise.. Gelişi olsun da gidişi olmasın dedirten ayrılık..

Biliyorum daha önce de ayrılıklar yaşanmıştı.. Ama öyle veya böyle, bunsuz olmuyor ve insan alışkanlıklarından kolay vazgeçemiyor.. Dilerim bu son ayrılık olur..

Düzelmesinde emeği geçen herkeze teşekkürler..

Scudo

gugus

Daimi Üye
Tepki
148
Forumu bir an once bize kavusturmaya calisan butun bos vakitlerinden ve tatilerinden feragat eden sevgili Kilicreis'e tesekkur ederim. Forumu size borcluyuz!

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
327
gercekten geri geldıgı ıyı oldu gunlerce acılmasa da belkı bugun acılırlarımız aartık son buldu;)

Lancer

Daimi Üye
Tepki
80
şükür kavuşturana diyorum :dua:

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
798
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sonunda kavuşabildik sitemize siteyi ayakta tutmak icin kafa patlatan degerli bisikletsever dostlarımıza teşekkür ederim walla arkadaşlar bu sitenin degerini bilelim buluyor buluşturuyor gezdiriyor tanıştırıyor vs böyle bir ortam bulunmaz bir fırsattır bunun degerini bilelim bisiklet bir hayat tarzı mtb ise nirvana

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
798
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ve ben bu site sayesinde benden başka bisiklet sever dostların olduğunu gördüm veen önemlisi onlarca yüzlerce dostum oldu ve bir okadar geziler turlar bisikletforum iyiki varsın

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
12.051
Siteye Maşallah, Rabbim kem gözlerden ve nazardan saklasın.

(Şimdi siteye güzel birkaç söz daha söylemek içimden geldi ama kendi kendimize nazar deydirmeyelim diye susayım en iyisi). :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.986
Bisiklet
Geotech
Bisiklet severleri yeniden bir arada görmek çok güzel.

Yeniden Hayırlı Olsun :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.384
Bisiklet
Cannondale
çok klasik olacak ama hasta olunca sağlığımızın değerini anladığımız gibi. yokluğunda sitemizi çok aradık. benzer durumların oluşmaması için üzerimize düşe bir görev var mı diye de merak ediyorum açıkcası ? Emeği geçen herkese teşekkkür ederim.

ufuk

Üye
Tepki
2
...Bisiklet Forumu cekemeyenlere bir cift laf...
...bu sitede bos kafalara yer yok...
meyve veren ağacı taşlamayın artık

T

Tuğrul

Misafir
Tesciltürk e ve Tesciltürk ile iltişime geçmemizi sağlayan Emre ye (Nikto) Çok teşekkür ederiz.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
767
ay sonunda :D

herkese gecmis olsun :D

ben kahrimdan TREK'imi yuklendigim gibi Bodrum'a goctum 1 aydir dag tepe demeden avare dolasip duruyorum :p

Ama bu arada birsey demeden gecemeyecegim :D

Ironman beycigim, forumun kapali oldugu anlarda bile bizleri yazi ve fotograflarinla yanliz birakmadigin icin tesekkurler! :D :D

146 (dolayisiyla sinirli (hem noktali hem noktasiz :D)) bir baglantim oldugu icin cevap yazamadim ama inanin hepsini keyifle inceledim :D :D

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.867
Sitemiz herkese hayırlı olsun arkadaşlar. Aman nazar değmesin. MAAŞALLAH.!!

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
12.051

Teşekkürler, ne demek efendim... Beğendiğinize sevindik...

Dünya döndükçe pedal çeviren birileri olacaktı mutlaka...

Eeeee, şimdi sıra sizde.. Bodrumda pedal nasıl çevirilirmiş, demonstratif olarak (resimli) görmek isteriz...

Yukarı Alt