bisiklet forumu tanıtalım

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
arkadaşlarım abilerim ablalarım

hepimiz üzerinde bisiklet forum yazan birer tşört giyip bir istanbul turu yapsak güzelim sitemizi tanıtsak nasıl olur?(tanıtım yapıcak başka bir şeyde olabilir)

sadece benim çevremde bisiklete binen o kadar insan var ve hiçbiri bu siteyi bilmiyor. bnde bilmiyodum şans eseri bisiklet ararken rastladım bu siteye
o kadar bisiklet sever varken bu güzel ortamı bilmemeleri olmaz

yinede bu bir fikirdi siz bana bakmayın daha yaşım 15:D

Scudo

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@skull_mrt

Evet Çok güzel olurdu ama bunun daha kolay yolu var.. Burada reklamı olan bazı bisiklet satan maazalar var onlar kendi sitelerine dükkanlarının bir köşelerine link yazı koysalar herkez görür sonuçta tüm bisikletçiler bu mazaların web sitelerinde dükkanlarından alışveriş yapıyor..

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
oda olabilir tabiki maksat tanıtmak
sitede bi resimde görmüştüm turuncu bi bisikletin üzerinde (link) yazıyodu o bisiklet kiminse ellerine sağlık

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@skull_mrt

O bisiklet Admin'imiz Tuğrul Abi'nin :D. Yakında tüm yönetimin bisikletlerinde olacak, belki ilerleyen zaman içerisinde de tüm BF sevenlerin, üyelerinin ;)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
valla biz antalyada olan küçük bir grup olarak
güzel tek renk bir tshirt e yada formaya

07 MTB TEAM (isim)
(link)

şeklinde bir dizayn düşünüyoruz
hafta içi araştırma yapacağız işte fiyat felan ne kadar yaparsınız gibi...

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
süper olur yada yöneticilerimiz bisikleforumla ilgili bir yazı hazırlayıp koyarlar bizde indirip tişörtlere baskı fln yaparız ama tişört ve sticker olayı süper olur

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar ben denemek için sticker yaptırdım.Fena da olmadı . Bu stickerlar en az 0.5 m2 yapılıyor.ben sadece lacivert yaptırdım.Ama koyu renkli kadrosu olan arkadaşlarada beyaz yada ona benzer açık renk yaptırmak lazım.
Beyazı da yaptırmayı düşünüyorum.(Eylül ayında olur en erken)
Bu arada T-shirt ve ya forma yaptırmak kolay değil,biz bunu aylar öncesinden beri yönetim ile tartışıyoruz.Maliyet hesapları falan yapıyoruz.Kar etmeden ,nasıl en ucuza yapabilirizin hesabını çıkarmaya çalışıyoruz.Ama dediğim gibi bu iş kolay değil.
Hesaplarımız devam ediyor.Sizlerede ileriki bir zaman da duyururuz :)

Tepki
9
sizi tebrik ediyorum harika bir fikir aslında ama bunu site yöneticileriyle görüşmeniz gerekiyor sanırım

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
Bence de ufak stickerlar şeklinde yaptırabilirsek herhalde forumda "bisikletime yapıştırmam" diyen olmaz.

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
valla ben şahsen bizzat kendim seve seve bisikletforum yazısını taşımak isterim

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
(link)

mesela yeşilbisiklet yerine bisikletforum yazanı olsa bırakın 3ytl yi 10 ytl bile olsa çoğu kişi alır diye düşünüyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
walla öyle bi sticker yapılacak olsa bisikletine ilk yapıştıracaklardan biri olurum.ama bisikletforum.com için ilk önce güzel bi logo hazırlanması gerek bence,düzyazı hiç güzel durmaz.

• Beğen
Tepkiler: skull_mrt

ODEON

Üye
Tepki
2
Vallahi ben plaka gibi bisikletimin arkasına takarım yaa birde şunu söylemek istiyorum şu logoyu beyaz fosforlu yapsak hem gecede ışıl ışıl parlar ve görünür diye düşünüyordum....

• Beğen
Tepkiler: skull_mrt
T

Tuğrul

Misafir
Göremeyenler için tekrardan....:)

http://i81.photobucket.com/albums/j206/Eciption/17082006/IMG_1010.jpg

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
(link)