Bisiklet Federasyonu'na Bağlı Bisiklet Kulüpleri

Tepki
40
İsim
Fahri
Bisiklet
Kron
BUCA PEDAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2014 ---Bisiklet-koşu-triatlon-voleybol-satranç branşlarında faaliyet göstermektedir...
Resmi Facebook sayfası: (link)
Resmi web sitesi : (link)

Scudo

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet kulübümüzü kurma aşamasındayız neler gerekli neler yapmalıyız bu konuda ? Daha önce kuran arkadaşlar dan yardım bekliyoruz.Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: qtay ve a.valverde

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet kulübümüzü kurma aşamasındayız neler gerekli neler yapmalıyız bu konuda ? Daha önce kuran arkadaşlar dan yardım bekliyoruz.Saygılar...
Merak ettim netten bakayım dedim ama gerçekten çok az online bilgi mevcut bu konuda. Akıl vermek gibi olmasın ama sizin yerinizde olsam direk Bisiklet federasyonu ile iletişime geçerdim, hiç değilse sağdan soldan gelecek bilgiler ile kafanızı bulandırmamış olur ve direk işin ana kaynağından bilgi almış olursunuz. :)

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merak ettim netten bakayım dedim ama gerçekten çok az online bilgi mevcut bu konuda. Akıl vermek gibi olmasın ama sizin yerinizde olsam direk Bisiklet federasyonu ile iletişime geçerdim, hiç değilse sağdan soldan gelecek bilgiler ile kafanızı bulandırmamış olur ve direk işin ana kaynağından bilgi almış olursunuz. :)
Kurulmuş olan bazı kulüpler var onlardan yardım istedim bakalım gelen bilgiler doğrultusunda burada güncel bilgileride paylaşırım.Saygılar.

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Sivil toplum ilişkileri Müdürlüğü ne başvurdunuz mu acaba İnternet sitelerinde yardım alabilir telefonla arayarak prosedürün işleyişi hakkında bilgi edinebilirsiniz iyi çalışmalar dilerim

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sivil toplum ilişkileri Müdürlüğü ne başvurdunuz mu acaba İnternet sitelerinde yardım alabilir telefonla arayarak prosedürün işleyişi hakkında bilgi edinebilirsiniz iyi çalışmalar dilerim
Henüz başvurmadım.Teşekkür ederim.

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Screenshot_20200918_113831.jpg
Daha önceden Lüleburgaz Kırklareli de Sürekli yaşıyorken Kurucu üyesiydim Bende bunu iptali için uğraşıyorum Şuan ki Başkan beyefendi benden 7890₺ ücret talep etmekte ödenmemiş aidat olarak gösterilmekte Fakat Derneği ben kurarken böyle bir ödenek ortada yoktu düpe düz soygun

Dosyalar

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aidat nedir ? Kime ödeniyor ? Niçin ödeniyor ?

• Beğen
Tepkiler: qtay ve sccetin

onurguler

Üye
Tepki
61
İsim
onur güler
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Kulüp ile dernek farklı statülere sahipler. Önce onun ayrımını bi netleştirelim. @Yoldakiyabani ve @scottrek bahsettiğiniz olaylar farklı muhtemelen.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şunu öğrenmek istiyorum.Kulüp kurduğumuzda aidat vs ödeme oluyor mu ?