bisiklet federasyonu başkanı ceza almış

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında yeyu tarafından paylaşıldı.

 1. yeyu

  yeyu take me back to my bike on the road

  Kayıt:
  25 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  65
  Beğeniler:
  85
  Şehir:
  afyonkarahisar
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  haber şöyle

  Kurul, Müftüoğlu’nu, kulüplere yardım amaçlı bisiklet alımına ilişkin ihale yaparak, ihaleye konu bisikletleri teslim almadığı halde alınmış gibi belgeler düzenleyerek, firmaya ödeme yapması nedeniyle cezalandırdı.

  SGM, konuyla ilgili Merkez Ceza Kurulu’nun aldığı 2 ve 1,5 aylık cezaları yeterli görmediği için 3 Kasım’da SGM Tahkim Kurulu’na başvurdu. Konuyu görüşen ve karara bağlayan kurul, başkanın 2 aylık hak mahrumiyeti cezasını değiştirerek, 6 aya çevirdi. Kurul ayrıca, Merkez Ceza Kurulu’nun verdiği 1,5 aylık cezayı ise onadı.

  Tahkim Kurulu’nun aldığı karar 11 Aralık Cuma günü Emin Müftüoğlu’na posta yoluyla gönderildi. Başkan Müftüoğlu’nun karar eline ulaştıktan sonra 10 gün içinde itiraz hakkı bulunuyor.

  Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu’nun itirazı sonrasında karar değişmezse, statü gereği 3 ay ve üzerinde ceza aldığı için başkanlığı düşecek.

  AA

  Bisiklet Federasyonu Başkanı Müftüoğlu’na ceza
   
  Buğra E, Cartier Tour Kemal ve Tunafish bunu beğendi.
 2. Tunafish

  Tunafish Kıdemli Üye

  Kayıt:
  21 Haziran 2011
  Mesajlar:
  308
  Beğeniler:
  349
  Şehir:
  Konya
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  Emin Bey için itiraz süresi devam ettiği için karar kesinleşmemiş sayılır ve suçu kesinleşmemiş birisine kesinleşmiş gibi yorum yapmak, iftiraya girer.
  Bu nedenle söyleyeceğim çok şey var ama karar kesinleşinceye kadar içimde tutuyorum, malum burası Türkiye, bir üst mahkeme yok öyle bişey diyebilir.
   
  yeyu ve Cartier Tour Kemal bunu beğendi.
 3. Cartier Tour Kemal

  Cartier Tour Kemal Cartier Tour " Cycling Alanya "

  Yaş:
  46
  Kayıt:
  12 Aralık 2015
  Mesajlar:
  12
  Beğeniler:
  33
  Şehir:
  Alanya
  Adı:
  M.Kemal Canfedai
  Bisiklet:
  Kron
  Seviye:
  Bisiklet Federasyonu'nun yıllık faaliyet programında tek bir faaliyeti vardı. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu. 2016 itibariyle bu yarışı Cumhurbaşkanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile birlikte yapacak diye duydum. Yani artık Bisiklet Federasyonu'nun bir alakası kalmadı Tur'la. Olimpiyat öncesi yıl yapılan 5-6 yol bisiklet yarışında da nasıl takımların çağrıldığı, hangi takımların gelelim talebine asla yanıt bile verilmediği malum. Yeni gelecek yönetime içi boş Federasyon hayırlı uğurlu olsun. Umarım tüm güçlerini, finaslarını ve enerjilerini alt yapıya, bölgesel amatör yarışlara verirler. Hakkımızda hayırlısı olsun.
   
  yeyu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...