bisiklet etiketleri için yardım .

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ahmet kurt tarafından paylaşıldı.

1. ahmet kurt

ahmet kurt Yeni Üye

Seviye:
    bir sorum var bisikletteki yapıştırmalarımı eskidiği için çıkarmak istiyorum ama sonra yapışkan kalıyor ve pisleniyor nasıl kurtulabilirim

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Gaz yağı ile temizlersen etiketlerin artığını da alır.

3. mustafa mimaroğlu

mustafa mimaroğlu Aktif Üye

Seviye:
    ben würt disc balata spreyiyle taze yapışkan artıklarını çıkarıyorum .eskimiş artığa hiç denemedim belki faydası olur

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Benim yöntemim saf alkol bulamaz isen kolonya ile uğraşırsan geç de olsa çıkarır.Sürdüğün bez pamuklu tüylenecek birşey olmasın ona dikkat et.İlk sürdüğün an o yapışkan dağılacak daha çok batırmışsın gibi olacak ama beze yeniden alkolü döküp temiz kısmıyla sürmeye devam ettiğin an o istemediğin yapışkandan tamamen kurtulacaksın.....

ahmet kurt

ahmet kurt Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim birde çift amortisör bisiklete yeni bir yapışma olarak ne önerirsinizz?

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2017-2-6_15-28-11.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...