Bisiklet Dünyasına ilk Adım

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Merhaba.Öncelikle bisiklet severlere faydalı bir site hazırladığınız için sizlere çok teşekkür ederim.
11 yaşımdan beri yaklaşık 6 yıldır bisiklet kullanıyorum.Bisiklet benim için bir yaşam tarzı, hobiden daha öte bir şey.Yaz aylarında günde en az 4 saat selenin üzerindeyim.Bisikletin önemli bir spor dalı olduğunu geçen yaz Lance Armstrong'un kitapları sayesinde öğrendim.
Peki bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim?Bu sporla ciddi bir şekilde ilgilenmek niyetindeyim.
Lütfen yardım edin!! :)

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
öncelikle hoş geldin, sen hobiden yana birşeyler yapmak istiyorsan iyi antreman yaparak yeterli seviyeye geldiginizi hissettiğin zaman Türkiyedeki yarışlara katılabilirsin.

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Teşekkür ederim...Bu kadar kısa sürede cevap gelmesini beklemiyordum.
Yeterli seviye derken kendimi kimle nasıl kıyaslamalıyım?Yani demek istediğim yeterli seviyeye geldiğimi nasıl anlayacağım?:)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@mumutum

ben teşekkür ederim yarış camiasına bir kişi katılsa bana mutluluk verir,
yeterli seviye derken kastım günde 2 saate yakın antreman yapmalısın değişik şekillerde vucudunun geliştiğini zamanla anlayacaksın çıktıgın bayırları daha yüksek viteste çıkacaksın vb durumlar normal gündelik binmekle yarışmak çok ayrı kategoriler o yüzden kendini kıyaslıyacağın kişiyi kendin belirleyeceksin bir yarışa katılarak nerede olduğuna bakacaksın ;)