Bisiklet dünyası deniz derya olmuş.

akiilhan

Üye
Tepki
4
İsim
Abdulkadir İLHAN
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar kolay gelsin.

Ankara'da genel olarak yolda süreceğim, 70-80 km yol yapabileceğim ama arazide de (çok sert arazi olmamak şartıyla) kullanacağım bisiklet alıcam.

Boy: 1,86 m kilo: 100 kg.

Galiba hibrit tarzı bisikletler en ideali gibi geldi. en fazla 900 liraya çıkabilen bir bütçem var.

O kadar çok seçenek var ki inanın boğulmak üzereyim.

Aklıma gelen v fren ve kilitlemeli süspansiyon (eğer süspansiyon olacaksa) bir bisiklet.

Carraro sportive 224 mantıklı geldi bana. Birde salcano'lara bakıyorum ama çok fazla model var hangisine odaklanmalıyım bilmiyorum.

Sizin tavsiye ettiğiniz hibrit ya da mtb şu bisikletlere bir bak dediğiniz markalar var mı?

• Beğen
Tepkiler: TSigalko
Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
687
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Salcano city sport 30 var aradığınız fiyata uygun.. Göz atmaya değer diye düşünüyorum. .

eyupozturk

Roadie
Tepki
312
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu amacla ben sedona 300s aldım. butce o rakamlarda

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
salcano kullanıyorum memnunum ama mümkünse ilk olarak carraro serilerine bak derim

• Beğen
Tepkiler: caesar

erencaner

Daimi Üye
Tepki
255
İsim
Eren Caner
Bisiklet
Sedona
hocam city sport 30 2015 alıp iade etmiş biri olarak bu fiyatlara cıkıyorsanız 14, 14.5 kg'lik şehir bisikletlerine binmeyin. amortisörsüz alın, şehirde kullanırken 3-5 sürüş sonra yük oldugunu anlayacaksınız. amortisörsüz tercih ederseniz bisikletiniz nereden baksanız 1.5 2 kg daha hafif olacak. daha hafif olması demek yokuş cıkarken rahatlık demek, daha atik bir bisiklet demek vs vs. bence mosso dmw 771 modeline bakın 12.5 kg agırlıgı var. ayrıca amortisör her pedala basısınızda gücünüzü emmeyecek. öte yandan agırlıgını saymazsak salcano city sport 30 temiz bisiklet. üzerindeki continental country plus tekerler agır olsa da patlamaya karsı oldukca direncli diye okudum kullananlar da memnun ama agırlık bi tık daha onemli bence.

Yukarı Alt